Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD 47 lat i dramat DDD

Przeglądasz 10 wpisów - od 401 do 410 (z 429)
  • Autor
    Wpisy
  • Aleksandra96
    Uczestnik
      Liczba postów: 1

      Dzień dobry! Jestem studentką, na jednych z zajęć prowadzimy badania na temat samotności DDD. W tym celu potrzebuję chętnych do odpowiedzi na kilka pytań wywiadu, rzecz jasna całkowicie anonimowo.  Odpowiedzi zostaną wykorzystane w celach naukowych. Osoby chętne do udziału w badaniu proszę o kontakt mailowy na adres ddakontakt@wp.pl. To zalewie kilka pytań, a takie badanie często działa terapeutycznie, zapraszam do kontaktu 🙂

      Dot27
      Uczestnik
        Liczba postów: 53

        Alizee, walcz kobieto walcz, bo jedno zycie masz 😉 Fenix, rozumiem, ze terapie juz masz za soba?

        Dot27
        Uczestnik
          Liczba postów: 53

          Aleksandra96, „badanie dziala terapeutycznie”.. ?

          Alizee
          Uczestnik
            Liczba postów: 409

            Nie wiem czy mam ochotę jeszcze walczyć.

            Aga1
            Uczestnik
              Liczba postów: 123

              Witaj, Alizee ☺ Jesteś wartościową osobą ☺ Mam nadzieję, że dalej walczysz o siebie,  swoje szczęście.

              Aga1
              Uczestnik
                Liczba postów: 123

                Witaj, Fenix po długiej przerwie ☺  Jakie radości przezylas? Czy dużo chwil zwątpienia Cię dopadło? Brakuje mi naszej częstej wymiany myśli ☺ Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku? Dawno nie było Cię na forum.

                Fenix
                Uczestnik
                  Liczba postów: 2551

                  Witaj Aga 🙂 Faktycznie dawno mnie tu nie było. U mnie wszystko w porządku. Życie toczy się powoli, spokojnie i dobrze. Pewne sprawy zaczęły się toczyć inaczej niż do tej pory, z czego jestem bardzo zadowolona 🙂 Jednak o tym nie chcę jeszcze pisać, nie chciałabym tego zapeszyć 🙂 Dawno nie czułam się tak wiosennie. 🙂

                  O jakie chwile zwątpienia pytałaś?

                  A co Ciebie? Też dawno tu nie zaglądałaś. Odnoszę jednak wrażenie, że u Ciebie też życie zaczęło toczyć się spokojniej.

                  Cieszę się, że się odezwałaś. Pozdrawiam Cię ciepło. 🙂

                   

                  Alizee
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 409

                    Witajcie 🙂 Tak Aga dalej walczę chociaż odnoszę wrażenie, że bardziej dla innych niż dla siebie. Nadal udaję kogoś kim nie jestem, kłamię za dużo chociaż staram się nad tym pracować chociaż na razie tylko w stosunku do partnera no i w zasadzie to nadal ranie innych. Pracuje nad tym żeby polubić samą siebie ale na razie mi to nie wychodzi. Jedyne co się u mnie ostatnio polepszyło to to, że nie miewam ostatnio takich ostrych stanów depresyjnych i myśli samobójczych no i mniej piję chociaż też jest to nie lada wyzwanie.

                    I cieszę się Fenix, że Ci się układa. I jestem ciekawa co u Ciebie Aga. 🙂

                    Aga1
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 123

                      Witajcie Fenix i Alizee☺ Strasznie się cieszę, że się odezwalyscie ☺ U mnie, a raczej we mnie bardzo powolutku coś się zmienia ☺  Coraz rzadziej mam myśli ucieczkowe, jeśli chodzi o mojego Partnera ☺ Mam wrażenie, że stosunek moich rodziców do mnie zmienił się na moją korzyść ☺  Potrafię im już przekazać komunikat, że coś mi nie odpowiada ☺ Z drugiej strony mi ich szkoda, bo są już starszymi ludźmi i trudno oczekiwać po nich diametralnie zmian. Nie chciałabym ich ranić, bo to mi nic nie załatwia.

                      Staramy się razem z moim Przyjacielem dość aktywnie spędzać czas☺ Oboje lubimy grać w tenisa stołowego, spacerować czasem pływać ☺

                      Zdarzają mi się jeszcze gorsze dni, kiedy czuję się gorsza, mało wartościowa, niepotrzebna 😢 Wtedy do akcji wkracza mój niezawodny Przyjaciel i stawia mnie na nogi☺

                      O takie dni pytałam Fenix. Wiedząc, że sobie już świetnie poradzilas jestem ciekawa czy często dopada Cię smutek?

                      Bardzo mocno cieszę się Fenix, że powolutku zaczyna dziać się w Twoim życiu dobrze ☺ Już Ci kiedyś pisałam, że na to zasługujesz i zdania absolutnie nie zmieniam, tylko dalej mocno trzymam kciuki ☺

                      Alizee, bardzo jestem uradowana tym, że pomimo trudności nie poddajesz się ☺  Trzymaj tak dalej ☺ Doskonale wiem, że nie jest to łatwe, ale warto ☺  Jeśli możesz to jak najszybciej zrezygnuj ze zludnego polepszacza samopoczucia, czyli alkoholu. To droga do nikąd. WALCZ, a ja będę mocno trzymać kciuki ☺ I pisz dziewczyno, co u Ciebie. Będzie lżej ☺ Pozdrawiam Was cieplutko i serdecznie ☺

                      Fenix
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2551

                        Witaj dziewczyny 🙂 Cieszę się Aga, że w Twoim życiu zachodzą pozytywne zmiany. Masz rację, nie można oczekiwać od drugiego człowieka natychmiastowych zmian. Najważniejsze, że rodzice zaczęli zmieniać swoje podejście do Ciebie. Od siebie też nie masz co wymagać zbyt dużo. Nawszystko przyjdzie czas. 🙂 Ja już od długiego czasu nie mam takich chwil uczucia, że jestem gorsza. A wczoraj miałam jeden z piękniejszych dni w życiu.  🙂 Trzymaj dalej za mnie kciuki 😉 Dziękuję za ciepłe słowa i pozdrawiam Cię ciepło. 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 401 do 410 (z 429)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.