Brak poczucia atrakcyjności – nieoficjalna STRONA DDA

Brak poczucia atrakcyjności

//Brak poczucia atrakcyjności
Brak poczucia atrakcyjności 2019-02-23T22:38:45+00:00

Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Brak poczucia atrakcyjności

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • FeniksFeniks
  Uczestnik
  Liczba postów: 1231

  Przez wiele lat, pomimo oznak zainteresowania ze strony mężczyzn, zmagałam się z poczuciem bycia nieatrakcyjną.

  Nigdy atrakcyjność fizyczna nie była dla mnie szczególnie ważna. Nigdy nie pociągali mnie mężczyźni, którzy robili wokół siebie mnóstwo zamieszania i prezentowali sposób bycia „jestem super. Od zawsze interesujący dla mnie byli mężczyźni, którzy mieli do powiedzenia coś interesującego. Ujmowali mnie mężczyźni, którzy charakteryzowali się wrażliwością a także delikatnością, szacunkiem i dobrocią dla innych.

  Zawsze podobali mi się mężczyźni, którzy tak naprawdę byli podobni do mnie, którzy zachowywali się tak jak ja staram się zachowywać.

  Dostrzegałam i doceniałam piękno w innych a sobie tego odmawiałam. Sama nie dostrzegałam piękna tkwiącego we mnie. Sama wątpiłam w to, że mogę być dla kogoś atrakcyjna i pociągająca dzięki temu jaka jestem. A jednocześnie chciałam, żeby ktoś mnie kochał nie za wygląd a za to jaka jestem.

  Wreszcie zrozumiała i poczułam, że ja jestem piękna. Jestem piękna, bo mam w sobie wrażliwość, mam w sobie ogromne pokłady miłości i empatii. Poza tym, także w opinii innych, mam piękne kobiece kształty, mam piękne przenikliwe i elektryzujące oczy.

  Tak, oczy to jest to co uważam w sobie za niesamowite. Dzięki nim, ktoś kto się dobrze przyjrzy, dostrzeże moją Duszę. 😉

  Gdybym miała siebie opisać w kolorach, to składam się z bieli i błękitu. Kolorów, które kojarzą mi się ze spokojem i ukojeniem. Kolorów, które kojarzą mi się z niebem. Mam w sobie jeszcze jeden kolor ale ten pozostawię póki co tylko sobie. 🙂

  Kiedyś obawiałam się bycia zdradzoną ze względu na atrakcyjność innej kobiety. Dziś czuję, że szkoda mi mojego życia dla kogoś kto kieruje się jedynie powierzchownością

  A Ty co widzisz w sobie pięknego?

  Jeżeli masz z tym problem. Spójrz na siebie jak na kogoś innego. Jeżeli masz problem z atrakcyjnością fizyczną, stań kiedyś nago przed lustrem, wtedy kiedy nie ma nikogo innego w domu, tak żeby poczuć się swobodnie. Przyjrzyj się sobie dokładnie. Wiem, że początkowo możesz czuć się nieswojo. Nie wycofuj się. Spróbuj.

   

   

  • Ten temat został zmodyfikowany 3 minut temu przez Feniks Feniks.
Przeglądasz 1 wpis (z 1)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.