Witamy Fora Ogłoszenia DDA Katowice

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 43)
  • Autor
    Wpisy
  • Afektywna
    Uczestnik
      Liczba postów: 836

      O Bytomiu to nie wiedziałam, że są tam mitingi. Może się kiedyś tam pojawię. Dzięki Skrzat za info 🙂

      skrzat
      Uczestnik
        Liczba postów: 611

        Proszę bardzo 🙂
        Jak tam kiedys dotrzesz… to pozdrow ode mnie …. ci co mnie znaja, beda wiedzieć, od kogo 🙂
        Pozdrawiam cieplo i puchato . skrzat 🙂 z Elbląga 🙂

        Afektywna
        Uczestnik
          Liczba postów: 836

          To Cię Skrzacie wywiało, ze Sląska do Elbląga 🙂 Być może, że w tym miesiącu się wybiorę, bo z mitingami dla DDA/DDD to jest słabo 🙁 Albo może ja się czepiam… Pozdr 🙂

          skrzat
          Uczestnik
            Liczba postów: 611

            Mnie nie wywialo, ja jestem elblazanka z urodzenia … ale na drodze zdrowienia spotykam wszedzie  ludzi z roznych stron, z niektorymi sie przyjaznie, nawet na odleglosc … w dobie internetu mozna  pielegnowac znajomosci  ze spotkan ….  np. Zakroczymia  czy Lichenia …. czy zlotów wspolnotowych 🙂

            Sa osoby, ktore spotykam raz na kilka lat 🙂  i nadal jest tak, jakbysmy sie widzialy tydzien temu 🙂

            Afektywna
            Uczestnik
              Liczba postów: 836

              Nigdy nie byłam ani w Zakroczymiu ani w Licheniu, także fajnie, że jeździsz 🙂  Może i ja kiedyś, jak się odważę…

              Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

              skrzat
              Uczestnik
                Liczba postów: 611

                jesli chcesz sie odwazyć, to na początek sygeruję Zakroczym 🙂
                Pozdrawiam także 🙂

                Afektywna
                Uczestnik
                  Liczba postów: 836

                  No jak na razie to pewnie będę mega zajęta nową pracą, dopiero powoli wracam do zdrowia i normy, ale dzięki za info 🙂

                  Marisa
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2

                    Witajcie, chciałabym do Was dołączyć, choć mam wahania 🙂 Czy mityngi nadal odbywają się w tych dwóch lokalizacjach o tym podanych godzinach? Ktoś z Was się wybiera pierwszy raz może?

                    strzyga
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3

                      Marisa, ja zebrałam się w sobie i chciałabym w poniedziałek pójść pierwszy raz 🙂

                      Marisa
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2

                        Strzyga, miło mi, że odpisałaś 🙂 Dam znać, kiedy się będę wybierać, bo w przyszły tydzień znów czeka mnie podróż do innego miasta i nici z mityngu 🙁 więc nie chcę obiecywać na razie kiedy się pojawię…

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 43)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.