Witamy Fora Ogłoszenia DDA Katowice

Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 43)
  • Autor
    Wpisy
  • flow
    Uczestnik
      Liczba postów: 2

      Czy spotkania sa nadal aktualne?

      strzyga
      Uczestnik
        Liczba postów: 3

        Tak 🙂 Poniedziałki i czwartki o 17, przy czym jutrzejszy mityng ze względu na święto się nie odbędzie.

        flow
        Uczestnik
          Liczba postów: 2

          I jak takie spotkanie wyglada? przyszlabym, ale stresuje sie strasznie..

          strzyga
          Uczestnik
            Liczba postów: 3

            Nie ma czym się stresować 🙂 Każde spotkanie ma temat przewodni – jeżeli chcesz się czymś w jego zakresie podzielić, to mówisz, jeżeli nie chcesz – nikt Cię nie zmusi.

            Nie komentujemy, nie zadajemy pytań, nie ustosunkowujemy się, nie otrzymujesz informacji zwrotnej, nie prowadzimy dyskusji i co najważniejsze – nie oceniamy.

            Nie bój się samej sobie pomóc. Wpadnij raz, drugi, trzeci i zobacz, czy taka forma Ci odpowiada 🙂

            stratfora
            Uczestnik
              Liczba postów: 36

              Ruszyły zapisy na terapię grupową DDA w Ośrodku Profilaktyczno-Szkoleniowym w Katowicach Brynowie. Jest tam od lat i zawsze dużo chętnych.

              Link:

              zielak000000
              Uczestnik
                Liczba postów: 7

                Witam serdecznie

                Czy mityngi otwarte przy ulicy Mikołowskiej nadal się odbywają? Byłem w ośrodku w czwartek o godzinie 17:00 ale niestety nikogo nie zastałem 🙁

                Jeżeli zostały przeniesione proszę o informację gdzie w jakich dniach i o której godzinie

                Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

                granatowa
                Uczestnik
                  Liczba postów: 16

                  Ponawiam pytanie czy mitingi na ulicy Mikołowskiej są aktualne. Proszę o info 🙂

                  zielak000000
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 7

                    Cześć

                    Na Mikołowskiej nie ma. Znalazłem grupę w Katowicach na ulicy Korczaka (salka przy Kościele) – poniedziałki godzina 17:00

                    granatowa
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 16

                      Hej, dzięki za pomoc.

                      puchatek80
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3

                        Witam

                        Jestem tu nowa. Czy ktoś mógłby potwierdzić czy spotkania w Katowicach są jeszcze aktualne. Co zrobić aby móc przyjść na takie spotkania. Czy jest któś kto mógłby mi wytłumaczyć jak trafić we właściwe miejsce- nie jestem z Katowic.

                        dzięuję

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 43)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.