Witamy Fora Ogłoszenia DDA Katowice

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 43)
  • Autor
    Wpisy
  • granatowa
    Uczestnik
      Liczba postów: 16

      Meetingi DDA są prowadzone na ul. Korczaka w Katowicach. Nie wiem jaki jest numer, ale chyba Korczaka 2. W salce przy kościele. Chętnie pomogę jestem z Katowic 🙂

      zielak000000
      Uczestnik
        Liczba postów: 7

        Hej

        Potwierdzam. Tu jest poniżej link do lokalizacji

        https://www.google.pl/maps/@50.2687641,19.084918,3a,75y,56.25h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMsXRtJj_kGciaxKxGQ4ZZQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=pl

        Salka przy kościele w Szopienicach. Poniedziałki 17:15. pozdrawiam i zapraszam

         

        puchatek80
        Uczestnik
          Liczba postów: 3

          Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem że można przyjść bez tzw. zapowiedzi. Czy możecie opisać jak to wygląda?

          M.

          granatowa
          Uczestnik
            Liczba postów: 16

            Może zechcesz posłuchać jak wygląda zapraszam do mnie https://www.youtube.com/watch?v=LpwfJ6bm7_0

            zielak000000
            Uczestnik
              Liczba postów: 7

              Cześć

              Poprostu przyjdź i sama zobaczysz i wyciągniesz pewne wnioski. Nie ma czym się stresować (chociaż i tak będziesz bo jest to normalne 🙂 ) – mówię na swoim przykładzie.

              puchatek80
              Uczestnik
                Liczba postów: 3

                ok będe

                Aga90
                Uczestnik
                  Liczba postów: 6

                  Hej 😉

                  Znalazłam na facebooku, że ruszyły zapisy do rocznej grupy zamkniętej DDA/DDD w Tychach. Grupa jest o tyle super, że jest tylko w jeden weekend i będzie trwała sporo godzin, więc myślę, że terapia będzie efektywna, bo jak chodziłam na grupę z nfz 1-2 godzinną, to nie było w ogóle postępów. Fajnie też, że jest poza miastem, no ale jest płatna. Czy ktoś się może zapisuje/zapisał na tę grupę? Albo był na czymś podobnym? Jak wrażenia? : D

                  ps- grupa na facebooku nazywa się DDA/DDD Tychy

                  Aga90
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 6

                    Jak znacie coś w okolicy na weekendy to też dajcie znać 🙂

                    MK
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3

                      Cześć

                      Czy w Katowicach na ul. Korczaka są dalej prowadzone meetingi DDA? Jeśli nie to czy orientuje się ktoś czy są w okolicy jakies inne?

                      zielak000000
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 7

                        Tak są prowadzone. Zapraszamy w poniedziałki o godzinie 17:00

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 43)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.