Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 10 wpisów - od 751 do 760 (z 1,689)
  • Autor
    Wpisy
  • 2wprzod1wtyl
    Uczestnik
      Liczba postów: 1177

      dzięki nie znam tych utworów (może któryś kiedyś wpadł mi gdzieś w ucho), ale to są takie przy których czuję taką lekkość (zwłaszcza ten pierwszy) przy którym można sobie odpływać. Wiesz swego czasu lubiłem zachodzić do clubu DM (obecnie zamknięty albo przeniesiony) i choć nie jestem jakimś ich fanem to lubiłem klimat, wychodziłem sobie na parkiet i odpływałem i co jeszcze było fajne i pamiętam, że jakoś nie identyfikowałem się z ludźmi, którzy tam przychodzili to jednak nie odbierali mnie jak intruza (byłem to byłem)

      ps

      jeżeli to odniesienie do mnie gdy chodzi o tekst ( nie Ty pierwsza mi to powiedziałaś (o nie dopuszczaniu) w sensie też koleżeńkich rad a nie jakiś tam 'kobiet’) to faktycznie trzeba nad tym się pochylić – smutny trochę obraz, ale też pokazujący skąd kręcenie się w miejscu, a jeżeli o Tobie (takim zbliżaniu i uciekaniu) to też warto się przyjrzeć.

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
      Fenix
      Uczestnik
        Liczba postów: 2551

        To było w odniesieniu do Ciebie

        2wprzod1wtyl
        Uczestnik
          Liczba postów: 1177

          ok.

          Fenix
          Uczestnik
            Liczba postów: 2551

            Jesteś naprawdę fajnym człowiekiem.

            Powodzenia i wszystkiego najlepszego

            2wprzod1wtyl
            Uczestnik
              Liczba postów: 1177

              A Ty fajną i wartościową kobietą. W wielu kwestiach mamy podobne spojrzenie mimo, że z innych światów.

              powodzenia

              • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
              Fenix
              Uczestnik
                Liczba postów: 2551

                Dziękuję, za wszystko 🙂

                • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez Fenix.
                2wprzod1wtyl
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1177

                  Analizowanie danych to nie wklepywanie kodów (trochę takiej autoreklamy, ale w żadnym razie w zamyśle manipulacja) to skojarzenia faktów, zależności, manipulacji, zachowań tłumu  itd i jest to wyczerpujące  stąd też takie moje pragnienie to odpływania dlatego każdy taki utwór każdą sytuację (kontakt z przyrodą) traktuję jako ukojenie ale też często moment do zebrania myśli w tych konkretnych momentach o sobie i gdy zwróciłaś na coś uwagę to z pewnością nie ucieknę od tego a spróbuję się zmierzyć aby nie kręcić się w kółko. (dzięki za to i nie tylko)

                  Dziękuję, ale się nie żegnam –  bez oczekiwania, ale jako doświadczenie życiowe i przekonanie, że nigdy nie wiadomo co Cię i kto Cię spotka. (to jest moje) niezależnie od formy czy relacji w jakich będziemy.

                  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                  2wprzod1wtyl
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1177

                    jeżeli już w podtekście to bardziej aby zobrazować skąd taki wybór.

                     

                    2wprzod1wtyl
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1177

                      Wracając do celów pkt pierwszy a więc wybór terapeuty, psychologa  wybrany i całkiem inny niż wcześniej rozważane. Jednak widocznie tak mam, że jak uznam że to jest 'to’ to pedejmuję decyzję w moment i tak było w tym przypadku. Wcześniej wahałem się i tłumacząc (budując przeszkody) aż natrafiłem na tego psychologa (nawiasem mówiąc mężczyzna) i jakoś tak łatwo zapisałem się  praktycznie z biegu (zdecydowała subiektywna ocena kompetencji i chyba też trochę fakt, że przed facetem łatwiej będzie mi o niektórych sprawach mówić) .

                      ok. kolejny krok wykonany

                      Od jutra dzienniczek. choć będzie ciężko i jeszcze jeden punkt, którego tutaj nie wypisałem.

                      link do mojego planu. (na razie w miarę zgodnie, aby tylko utrzymać kurs i motywację) – to, że tutaj przed tyloma świadkami to zdeklarowałem jest dla mnie takim pewnym motywatorem

                      http://www.dda.pl/forum/temat/urodzilem-sie-na-przelomie-pazdziernika-i-listopada-ubieglego-roku-2018-r/page/52/

                      ps

                      Elaine, informowała, że osoby WW będą się zbliżać i oddalać (taki żart)  😉

                      I jeszcze jedno choć nie powinno mnie obchodzić jak odczytali powyższe dwa posty pozostali forumowicze to mimo tego chciałbym rozjaśnić mając  nadzieję a nawet przekonanie, że nie zostało to odczytane jak 'patrz co tracisz’-  bo choć  mam sporo do przepracowania  to jednak tak słabych motywacji i odruchów nie mam 😉

                      (chodziło o ukazanie motywacji wyboru)

                       

                      Na ten moment z racji, że większość (praktycznie wszystko, bodaj nie licząc dzienniczka i jeszcze jednego punktu, którego tutaj nie wypisałem)) rozpoczęta na jakiś czas wyłączam się. Jak poczuję, ze z czymś się chcę podzielić to się odezwę. (jednak z pewnością nie będzie relacji z terapii-jak już to jakieś odczucia czy zmiany, ale to podobno nie prędzej niż pół roku)

                      dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna

                       

                      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                      Fenix
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2551

                        Wierzę, że uda Ci się dotrzeć tam gdzie chcesz. Spotkanie Ciebie na swojej drodze było dla mnie wielką przyjemnością .

                        Powodzenia Wędrowcze

                        Fenix

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 751 do 760 (z 1,689)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.