Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r. – Strona 77 – nieoficjalna STRONA DDA

Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

//Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.
Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r. 2019-08-02T17:33:04+00:00

Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 5 wpisów - od 761 do 765 (z 765)
  • Autor
    Wpisy
  • 2wprzod1wtyl
    Uczestnik
    Liczba postów: 459

Wiesz, jeszcze kilka miesięcy temu nie wykonałbym tylu ruchòw. Zadziałało kilka czynnikòw  w tym niespełna rok temu rozpoczęcie odbudowywania poczucia wartości ( do tego Ty, kolega z realu, Truskawek, inni uczestnicy forum, w pewnym sensie też choroba bliskiej mi osoby i takie moje odczucie, ktòre zaczęło mnie uwierać ze kręcę się w kòłko, wchodzę w te same schematy).

Oczywiście to dopiero początek trzeba jeszcze w tym wytrwać, ale u mnie największym problemem było wystartowanie z głòwnym uzasadnieniem,  bo nie jest źle, radzę sobie itp.

Na razie niczego nie dokładam aby nie przeciążyć. Co najwyżej utrzymanie kierunku realizacji marzenia, ale to jest po części ze sobą powiązane.

Co do Ciebie też wierzę, że zbudowałaś tak mocne fundamenty, że jesteś już na tyle mocno osadzona, że teraz idąc w zgodzie ze swoim rytmem przezwyciężysz każdy trudny moment jeżeli taki się pojawi, ale przede wszystkim wierzę, że teraz będzie Ci się szło o wiele swobodniej, bo zasłużyłaś na to.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 godziny, 10 minut temu przez  2wprzod1wtyl.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 godziny, 4 minut temu przez  2wprzod1wtyl.
    FenixFenix
    Uczestnik
    Liczba postów: 1828

Dziękuję.

Każdy zasługuje na to co sam sobie zapracuje 😉

Wszystkiego najlepszego. Ty też na to zasługujesz 🙂

Pa:-)

2wprzod1wtyl
    Uczestnik

… (dubel)

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 godziny, 8 minut temu przez  2wprzod1wtyl.
    2wprzod1wtyl
    Uczestnik

powodzenia i odzywaj się od czasu do czasu jak najdzie Cię ochota choćby na tyle, że będziesz czuła, że jest to dla Ciebie nieinwazyjne, bo po prostu dobrze jest wiedzieć, że ludzie życzliwi i którzy w jakimś stopniu wpłynęli pozytywnie na siebie pomyśląp od czasu do czasu, są i można się z nimi wymienić  kilkoma słowami na ròznych szlakach, etapach wędròwki.

ok. nie wciągam, pozdrawiam do usłyszenia.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 godziny, 10 minut temu przez  2wprzod1wtyl.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 godziny, 5 minut temu przez  2wprzod1wtyl.
    FenixFenix
    Uczestnik
    Liczba postów: 1828

🙂

https://www.youtube.com/watch?v=v_1p2xmfETw

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 godziny, 43 minut temu przez Fenix Fenix.
Przeglądasz 5 wpisów - od 761 do 765 (z 765)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.