Życie jest nieprzewidywalne – nieoficjalna STRONA DDA

Życie jest nieprzewidywalne

//Życie jest nieprzewidywalne
Życie jest nieprzewidywalne 2019-08-06T23:21:31+00:00

Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Życie jest nieprzewidywalne

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • serena66
  Uczestnik
  Liczba postów: 236

  Chciałam tylko się podzielić przemyśleniami.

  W poprzedniej pracy poznałam gościa po 60-tce. Facet był bezdomny ale wyszedł na prostą. Nic nie pije w ogóle alkoholu ani burd nie urządza. Ja pracowałam na magazynie a on na ochronie akurat.

  Nigdy wcześniej do mnie nikt nie zagadywał. Od czasu jak utrzymuje z tym gościem kontakt to dziwnie mi z tym jakoś. Gadam z nim nawet pół dnia przez telefon. Znam jego kuzynostwo i towarzystwo w którym się obraca. Zastanawiałam się czy to oszust matrymonialny (wiecie facet samotny nie ma żony ani dzieci) ale nie pasuje mi to nawet. O wszystkim mu mówię i se gadamy choć dziwnie mi z tym jak o sexie z nim gadam. Nie potrafię pojąć, że po co się moim życiem interesuje (nikt ze mną nigdy nie gadał). Trudno mi pojąć, że po co się ze mną zadaje. A jest tak uparty (gorzej ode mnie). Mojej matce o nim nie opowiadam bo jakby wiedziała, że u niego nocuje a śpimy w jednym łóżku to by gadała.

  Fakt faktem dziwnie mi było spać z kimś w jednym łóżku, ale nawet idzie się przyzwyczaić do tego jak ktoś mnie przytula i tak zasypiam. Nawet to miłe nie powiem czy nawet głaskanie człowieka po twarzy rano. Dziwne ale wewnętrznie zauważam, że te jego towarzystwo na mnie pozytywnie wpływa. Dziwne naprawdę. Oczywiście do tego facet wierzący bo mi opowiadał o wspólnocie religijnej do jakiej należy. Myślę se kużwa fajne towarzystwo. Ja ateistka a trafiam na gościa tego typu. Nie powiem jak byłam z nim na działce, kuzynostwem jego i towarzystwem to się bawiliśmy wybornie. Pomijam alkohol w rozsądnej ilości ale zabawy, piosenki takie jak przy ognisku co nigdy nie doświadczyłam.

  • Ten temat został zmodyfikowany 23 godziny, 11 minut temu przez  serena66.
  • Ten temat został zmodyfikowany 23 godziny, 9 minut temu przez  serena66.
  JakubekJakubek
  Uczestnik
  Liczba postów: 297

  Ciekawa historia. Twoje odczucia są tu najważniejsze, choć chyba sama dokładnie nie wiesz co się wewnątrz Ciebie dzieje.

  Nie zaszkodziłoby omówić taką bliskość w bezpiecznych terapeutycznych warunkach.  Jesteś DDA, więc pewnie sama dokładnie nie wiesz czego szukasz u mężczyzny. Ten facet, po przejściach, zaspokaja jakieś Twoje potrzeby, ale warto by było je sprecyzować. Niekoniecznie Twoje potrzeby muszą być zbieżne z jego potrzebami. Ważne, że w jego środowisku nie ma nadmiaru alkoholu. Ja bym od razu z moim terapeutą pogadał o takiej bliskiej relacji z płcią przeciwną, omawiam z nim wszystkie moje związki i sporo mi to uświadamia.

  Pozdrowienia.

   

  serena66
  Uczestnik
  Liczba postów: 236

  Racja sama nie wiem co sie ze mna dzieje ale pozytywnie wpływa na mnie jego towarzystwo. Stąd go lubie. Nie czuje sie negatywnie jak z nim rozmawiam.

  Facet nie pije w ogóle, nawet na imprezach. U niego w domu nawet alkoholu nie ma. Uraz ma do alkoholu.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.