Witamy Fora Szukam Ciebie 40-letnia DDA

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 55)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      Kilka miesięcy temu okazało się, że jestem DDA. W wieku 41 lat – trochę po¼no. Chodze na terapię indywidualna. Poczytałam sobie o DDA, ale… mam potrzebę rozmowy z lud¼mi w podobnym wieku. Interesuje mnie, jak sobie poradzili (pewnie jest to trudniejsze niż gdy ma się 20 lat), jak sobie radza w życiu oraz ze swoja przeszłościa.
      Jesli ktoś zechce sie podzielić doświadczeniami, będę wdzięczna.
      Moj e-mail: karmaniola@wp.pl
      Numer na GG: 2156136

      Anonim
        Liczba postów: 20551

        Podobnie jestem po czterdziestce, mam 43 lata. Kiedys leczylam sie na depresje. Niedawno dowiedzialam sie, ze jestem DDD. Znalazlam test. Nie znalazlam testu na DDA w internecie, ale sadzac po nazwie, mozliwe ze jestem i DDA. Terazniejszosc mam poukladana , ale wlasnie przeszlosc znowu wrocila. Szczegolnie po przeczytaniu tych dwoch polecanych ksiazek. Jakby nie bylo, mlode lata sa decydujace.
        Na pewno czterdziestolatkow DDD i DDA nie jest mniej niz dwudziestolatkow…
        jana500@interia.pl
        Pozdrawiam wszystkich 🙂

        Anonim
          Liczba postów: 20551

          Witaj! Chetnie podzielę sie z Toba swoimi doświadczeniami. O tym że jestem DDA dowiedziałam sie miesiac temu. Mam 36 lat. Naprawde nie jest mi łatwo z tym żyć, ale mam nadzieje ze terapia, w ktorej uczestniczę, pomoze mi. Pozdrawiam.

          Anonim
            Liczba postów: 20551

            Cześć,
            Czy otrzymałaś moja odpowiedż?
            Darek

            aniaDDA
            Uczestnik
              Liczba postów: 410

              witam:-)a ja mam 34 lata, czyli wcale nie tak mało. Dziś na przystanku jedna kobitka powiedziała do mnie: ,,£adne teraz ta młodzież czapki nosi”, więc nie jest ze mna jeszcze tak ¼le :laugh:
              zapraszam na swoja stronkę http://www.terapiadda.republika.pl
              na forum wypowiadaja się ludzie po 30-stce.

              Anonim
                Liczba postów: 20551

                Witaj kochana.Na zmiany nigdy nie jest za pożno bo nigdy nie jest za pożno na życie w pełni tzn. takie w ktorym będziesz szczęśliwa a wierz mi że jest to możliwe właśnie dzięki terapii dla dda.Ja też jeszcze rok temu myślałam że nicmnie w życiu nie czeka dobrego,zabrakło celu i sensu we wszystkich dziedzinach życia, to jest koszmar .Dzisiaj po roku uczestniczenia w terapii wiem ze warto jest podjać ten trud bo zupełnie inaczej wyglada świat…..

                Anonim
                  Liczba postów: 20551

                  Jestem 38-letnia DDA.10 lat temu trafiłam na terapię grupowa ludzi wspołuzależnionych, potem na indywidualna terapie DDA. Miewam depresję i problemy osobiste, ktore dotycza przeszłości. Część z nich już rozwiazałam, ale wciaż pojawiaja sie nowe. Cały czas pracuje nad soba.Chętnie porozmawiam z osoba w moim wieku.

                  Anonim
                    Liczba postów: 20551

                    Mam 48 lat, to chyba rekord.Jestem chyba tu najstarsza¡ DDA,tzn.DDA-senior 😉

                    Anonim
                      Liczba postów: 20551

                      Magda napisał:
                      „Jestem 38-letnia DDA.10 lat temu trafiłam na terapię grupowa ludzi wspołuzależnionych, potem na indywidualna terapie DDA. Miewam depresję i problemy osobiste, ktore dotycza przeszłości. Część z nich już rozwiazałam, ale wciaż pojawiaja sie nowe. Cały czas pracuje nad soba.Chętnie porozmawiam z osoba w moim wieku.”

                      Witaj, też mam 38 lat,też bym pogadał.

                      Anonim
                        Liczba postów: 20551

                        Anno, a może Aniu,
                        No coż po raz pierwszy buszuję po forum DDA , a skoro tu jestem to najwyra¼niej znaczy że potrzebuję bliskiej osoby.
                        Aniu, mam 45 lat i jestem samotna w swoim świecie . Kolejne porażki życiowe , złe decyzje , ropad rodziny , spowodowały że spojrzałam w głab siebie i zapytałam – DLACZEGO ? Zidentyfikowałam się (po tylu latach?!) .Muszę coś zmienić.Oto moj cel. Chciałabym od stycznia zaczać brać udział w spotkaniach grupy terapeutycznej. A teraz pozdrawiam Cię serdecznie . Kasia :laugh:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 55)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.