Witamy Fora Szukam Ciebie 40-letnia DDA

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 55)
  • Autor
    Wpisy
  • Prema
    Uczestnik
      Liczba postów: 13

      Długo mnie nie było …Napisałam .. dzisiaj . moje GG to 6213090. Pozdrawiam 🙂

      jadwiga
      Uczestnik
        Liczba postów: 3

        Szukam ludzi w okolicy 50dziesiątki

        Patika
        Uczestnik
          Liczba postów: 10

          Zagląda ktoś tutaj? Prawie 40-latka po 3 latach terapii indywidualnej, przed terapią grupową. Bardzo chętnie pogadam z każdym zainteresowanym rozmową ze mną. Mój nr gg 5397456 (na ogół mnie nie widać). Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością. )

          Franczeska
          Uczestnik
            Liczba postów: 387

            a może (jeśli jesteście z Warszawy) byłybyście zainteresowane spotkaniami przy ciachu , herbacie, piwie i pogadaniu;

            [u]http://www.dda.pl/index.php?option=com_mamboboard&Itemid=78&func=view&id=82571&catid=[/u]2

            Patika
            Uczestnik
              Liczba postów: 10

              nie Warszawa niestety, Poznań

              Alisa
              Uczestnik
                Liczba postów: 342

                Jestem w wieku 40 plus. Każdy rok zabiera mi kawałek nadziei
                A jak inni w tym wieku?

                Oliwia75
                Uczestnik
                  Liczba postów: 115

                  Ja też jestem 40 plus DDA. Obecnie chodzę na terapię grupową i nie jest lekko…. a nawet bywa okropnie. Przez to wszystko co się dzieje na grupie i po odniesieniu do siebie, swego życia aż nie śpię po nocach….:). Bardzo trudne tematy. Chciałabym o tym wszystkim (domu rodzinnym) zapomnieć, a tu jeszcze trzeba się z tym mierzyć……:)

                  Pozdrawiam Wszystkich

                   

                  skrzat
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 611

                    ja mam już 51   zaraz będzie 52   ale  układam sie po malutku….. od dawna 🙂   jest ok.

                    Niewazne , kiedy zaczniesz się „składać  do całości”,  ważne , że w ogóle chcesz i zaczniesz…. potem jest gorzej ale  im  dłużej dopasowujesz te puzzle – tym lepiej.

                     

                    Mnie można znaleźć na mityngu w Elblągu 🙂  zapraszam 🙂

                    Alisa
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 342

                      Oliwia, zapomnienie nie pomaga. Ja mam tak, że w każdej nowej fazie życia potrzebuję pomocy w leczeniu kolejnych urazów, które się w kolejnych kryzysach życiowych ujawniają 🙁

                      mmaniak123
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 291

                        Hej…chyba to jednak ja jestem najstarsza 😀 DDA po 4,5 letniej terapii, dzis lat 52. Pozdrawiam i popieram stwierdzenie…na zmiany nigdy nie jest za pozno 🙂

                         

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 55)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.