Witamy Fora Terapie w Polsce Bezpłatna terapia dla DDA 19-24 l. Warszawa

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Autor
    Wpisy
  • justyś
    Uczestnik
      Liczba postów: 187

      Super poradnia, polecam 🙂

      http://www.pozailuzja.pl/index.php?&news_id=18

      "TRWA NABÓR NA KOLEJNA EDYCJĘ GRUPY DLA DDA (19-24 l.).

      Zainteresowanych prosimy o kontakt z Rejestracją Poradni.

      Nasz numer kontaktowy to: (22) 844-94-61; 669-544-344

      Uczestnicy grupy będą mieli możliwość:

      lepiej zrozumieć swoje aktualne problemy, własne reakcje oraz zachowania innych;
      przyjrzeć się dzieciństwu w kontekście swojego aktualnego życia;
      rozpoznać znaczenie, jakie miała rodzina pierwotna dla ich życia;
      zrozumieć trudności pojawiające się w relacjach z ważnymi osobami oraz zmienić schematy relacji interpersonalnych;
      zweryfikować wyniesione z dzieciństwa przekonania i schematy zachowania – wprowadzić korektę myślenia i zachowania;
      nauczyć się rozpoznawać swoje uczucia oraz uwalniać nagromadzone napięcia i emocje;
      rozpoznać wewnętrzne konflikty i problemy emocjonalne;
      lepiej poznać siebie.

      Metody pracy:

      Uczestnicy grupy będą mieli okazję osiągnąć osobisty wgląd poprzez włączanie się w przeżywanie problemów innych członków grupy, wzbudzając w ten sposób w sobie potrzebę zrozumienia własnych trudności.

      Grupa ma potencjał tworzenia przestrzeni do pracy poprzez metody aktywne, bazujące na doświadczaniu, przeżywaniu i dynamicznym wchodzeniu w role uczestników wydarzeń czy proponowane scenki, np. odgrywanie zdarzeń z własnego życia, które wiązały się z silnymi przeżyciami emocjonalnymi.

      Prowadzące:

      Katarzyna Sobolewska i Aleksandra Otawa".

      Edytowany przez: justyś, w: 2014/08/22 22:44

    Przeglądasz 1 wpis (z 1)
    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.