Witamy Fora Szukam Ciebie CO DALEJ?

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      [color=#800080]Hej! Witam wszystkich. Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam wasze wypowiedzi.Także i w mojej rodzinie były problemy z alkoholem i myślałam,że nie maja one wpływu na moje życie, aż do tej pory. Wiele się w moim życiu wydarzyło, długo by opowiadać…Psycholog, do ktorego chodziłam powiedział mi, że nie widzi we mnie cech DDA. Ja jednak mam watpliwości, jestem bardzo wrażliwa, mam duża skłonność do depresji, z poczuciem wartości juz lepiej, ale bywało rożnie…Czy sprobować? Adresy już spisałam, ale gdzie jest najlepiej i czy sesja indywidualna nie jest na poczatek lepsza? Co myślicie? Pozdrawiam :rolleyes: [/color]

      Anonim
        Liczba postów: 20551

        Witaj!!!
        Nie rezygnuj z chęci pojścia na terapie!!!!!!
        Ty jedna wiesz jak jest u Ciebie z cechami DDA. Jeśli był w rodzinie problem z alkoholem to napewno nie wyszłaś zupełnie bez szwanku, tym bardziej że sama widzisz jakieś problemy…
        Mnie też p. pożal się Boże psycholog powiedziała, że nie jestem DDA, bo nie nieszkam już z rodaicami, a moj maż nie pije. To kompletna bzdura!!!!!
        Jestem już po terapii indywidualnej i grupowej (można robić rownocześnie – lepszy efekt ) a teraz chodzę na grupę samopomocowa. Jestem zadowolona!!!
        ¯yczę powodzenia!!!!
        P.S wiele grup zaczyna się od września lub pa¼dziernika. Nie przegap!!!
        Pozdrawiam!!! Fiona

        dota
        Uczestnik
          Liczba postów: 302

          dokładnie tak jak Fiona napisała. szukaj dalej. niesetyty chyba nie każdy psycholog jest stworzony do pracy z dda.
          jezeli jeszcze nie treafilas na jakiegos dobrego terapeute, ktory by Cie zdiagnozowal prawidlowo, to napisz skad jestes, a na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci dopomoze trafic do jakiegos kompetentnego psychologa, ktory zechce Ci pomoc.
          pozdrawiam i powodzenia

          Anonim
            Liczba postów: 20551

            Szukaj fachowca uparcie, niestety nie każdy nim jest, ja też nie trafiłem od razu na odpowiedniego.
            Darek

          Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
          • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.