Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Drzwi

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • mariuszekgarnuszek
  Uczestnik
   Liczba postów: 339

   Witam

   Siedze sobie dzis w kuchi, ktos stuka do drzwi, matka otwuiera i dyskutuje, cos mnie tknelo. Jde patrze a tu jakis obrzympala z drugi troche lepszym wmawiaja mojej matce ze spuldzielnia wstawia drzwi i wszyscy sie na to pisza, chwila, chwila mpytam co jak? Wyszlo an to ze cwanaicxzki akwizytorzy prubuja ludzia wciska jakies abdziewie poslugujac sie manipulacja, ale widze dalej ze oczkja obrzympaly az lataja po calym mieszkaniu, juz dokladnie lustruje zamki, juz, oglada mieszkanko, juz blisko mamuski staje. Juz wypytuje sie czy sa starsi ludzie w domu.

   A moja mamuska nieba im sklonna pzrychylic. Odpowiada na pytanai, i lyka niczym chaczyk pzrynete, a… przypominam sobie, no tak maisto w ktorym mieszkam bardzo zcesto nawiedzaja gnoiki ktore pod taki czy nie innym pretekstem nawiedzaja starszych ludzi iby jch okrasc, mzoe nei od razu najpierw zwiad.

   Stanoiwczym ruchem mamuske najwn a odsunolem od drzwi i je zamknolem pzred nosem zlodziejaszkow.

   Ale sie darla, jak jej uprzytomnilem ze to oszusci zapewne to znow, znany schemat od lat – ona wszystko dobzre robi ja jestem winny! Glupota nie boli. Szczegulnie starszych ludzi. Ale czuje sie wiinny, zly, taki jak ona mowila to. Winny ze uratowalem zapewne ja i meiszkanie pzred okradzenbie,

   Widac w dalszym ciagu pokutuje we mnei to pzrekonanie, ze ja jestem winn y i akzdy to potwierdzi. Chore.

   crazyfist
   Uczestnik
    Liczba postów: 119

    Ja to bym pewnie nic nie zrobił właśnie ze strachu przed tym co moja matka by później zrobiła. Obraziłaby się, zwaliła na mnie winę, a później w jakiś sposób zemściła na mnie, że uratowałem mieszkanie od złodziei. Oczywiście gdybym nic nie zrobił, to i tak by wszystko było moją winą, bo nic nie zrobiłem.

    agus
    Uczestnik
     Liczba postów: 3567

     a wiesz Mariuszku… ostatnio jak byłam u mojej mamy… to też pojawił się "oszołam", ze niby wygrali projekt z Unii…i że za darmo, bedą dzwi zakładać… tylko później raty… że starsze panie się w bloku zgodziły… ble, ble, ble…. wybrechtałam tego dupka… i moja rodzicielka też zaczeła się śmiac… później…

    Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.