Witamy Fora Szukam Ciebie Grupa Jaskółka Kraków

Otagowane: 

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • AvatarGrupaJaskolka
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

   

  Zapraszam wszystkich z Krakowa (i nie tylko z Krakowa) na mitingi niedawno powstałej w Krakowie grupy Jaskółka. Ze względu na epidemię spotykamy się do odwołania na Skype. Gdy świat znowu stanie na nogach (a nie na głowie), wrócimy do spotkań, które odbywały się od stycznia. Początkowo w Internacie Sióstr Prezentek, a później znaleźliśmy nowe miejsce w Spółdzielni Ogniwo przy ul. Paulińskiej 28. Spotkanie w nowym miejscu odbyło się tylko raz, a później dopadła nas pandemia. Miejmy nadzieję, że nie potrwa to strasznie długo. Początkowo miałam duże opory, żeby wziąć udział w mitingu online, ale się przełamałam i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście, nie zastąpi to spotkania na żywo, ale przez jakiś czas musimy pozostać przy takiej formie spotkań (jak się okazało nie jest ona taka straszna).

  To już trzecia grupa DDA w Krakowie i zależało nam, żeby była trochę inna od pozostałych. Pracujemy na Czerwonej Księdze, ale przyjęliśmy trochę inny plan mitingów niż pozostałe grupy. Pierwszy miting w miesiącu to miting otwarty poświęcony Tradycjom. Kolejne mitingi są zamknięte, ale każdy kto czuje się DDA lub DDD może dołączyć. Na następnym zajmujemy się Krokiem (w zależności od miesiąca jest to w styczniu Krok Pierwszy, w lutym Krok Drugi itd.). Trzeci miting miesiąca wypełniają Cechy DDA. Na czwartym spotkaniu w miesiącu zajmujemy się Rozwiązaniem i próbujemy pracować z Dzieckiem Wewnętrznym. Jeśli w miesiącu wypadnie 5 mitingów to zapraszamy kogoś na spikerkę. 30 marca zapraszamy bardzo serdecznie na spikerkę naszej Kochanej Basieńki.

  Czas ograniczeń kontaktów związany z pandemią to trudny czas dla DDA i DDD. Dlatego zapraszamy chętnych na nasz miting. Najbliższy odbędzie się 23 marca i jego tematem będzie rozwiązanie.

  Jeśli jesteś zainteresowany to poszukaj na Skype loginu grupajaskolka@gmail.com. Prosimy o wysłanie wiadomości na Skype, abyśmy mogli dołączyć Cię do grupy.

  Pozdrawiam serdecznie życząc Pogody Ducha

  Edyta mandatariusz Grupy Jaskółka

  • Ten temat został zmodyfikowany 2 lat, 4 miesięcy temu przez AvatarGrupaJaskolka.
  Avatarnobody.more
  Uczestnik
  Liczba postów: 333

  Pięknie Edytka to napisałaś!
  Jako współzałożyciel zapraszam również bardzo serdecznie!
  Na skype-a jak i na spotkania przy ul.Paulińskiej (Gdy już wrócimy na stary tor)

  Fajnie, że jesteście! 🙂
  Kasia współzałożyciel Grupy Jaskółka

  Avatarmagusia38
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Witam serdecznie ,czy moglibyscie mnie przyjąc do grupy skype?wysłalam Wam zaproszenie .Pozdrawiam serdecznie Marcela DDA

  AvatarKonrad44
  Uczestnik
  Liczba postów: 29

  Dobrze że utworzyliście miting na Skypie:)

  AvatarWolar
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Witam

  Czy dzis macie spotkanie stacjonarne na starowislnej

  AvatarGrupaJaskolka
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Tak, mamy spotkania w każdy wtorek o 17tej. Również dzisiaj. Serdecznie zapraszamy. Dzisiaj wyjątkowo mamy miting hybrydowy, więc choć spotkanie jest na miejscu, to można się też połączyć. Link wklejam poniżej. Pozdrawiam serdecznie, życząc Pogody Ducha. Edyta https://join.skype.com/KslymHP4JmLv

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.