Witamy Fora Terapie w Polsce Grupa terapeutyczna DDA/DDD – Warszawa centrum

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatartwojpsycholog2@gmail.com
  Uczestnik
  Liczba postów: 22

  Szanowni Państwo,
  Trwa nabór do nowej grupy terapeutycznej DDA/DDD!
  Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA i DDD rusza w lutym 2018 i trwać będzie do czerwca 2019. Spotkania odbywać się będą w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM.

  Doświadczenie ?alkoholowego dzieciństwa? niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań, odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne).

  Koszt 2-godzinnego spotkania to 70 zł
  Spotkania odbywać się będą we wtorki w godz. 17.30 -19.30
  Grupę poprowadzi: Tomasz Rejent

  WAŻNE: przed udziałem w grupie zapraszamy na bezpłatną konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy.

  Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail twojpsycholog2@gmail.com, na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.
  Więcej informacji o fundacji znajdziesz na stronie: http://razem-fundacja.org/warsztaty-i-grupy-wsparcia/

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.