Witamy Fora Terapie w Polsce Grupa terapeutyczna DDA/DDD Warszawa – start jesień 2017

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatartwojpsycholog2@gmail.com
  Uczestnik
  Liczba postów: 22

  Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA i DDD rusza w pazdzierniku 2017 i trwać będzie do czerwca 2018. Spotkania odbywać się będą w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM.

  Doświadczenie ?alkoholowego dzieciństwa? niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań , odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne).

  Koszt 2-godzinnego spotkania to 70 zł.

  Spotkania odbywać się będą w czwartki w godz. 18.30 -20.30.

  WAŻNE: przed udziałem w grupie zapraszamy na bezpłatną konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy.

  Grupę poprowadzi: Tomasz Rejent i Katarzyna Sass-Stańczak

  Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail twojpsycholog2@gmail.com, na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.