Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Jak znaleźć bratnią duszę

Przeglądasz 4 wpisy - od 11 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • Onaa
    Uczestnik
      Liczba postów: 275

      Mam chłopaka przy którym potrafie być sobą, ale przyjaciółki czy dobrej koleżanki brak. Bardzop bym chciała miec takową, nawet jak ostatnio pojawiła sie szansa na przyjaźń to ja angażowałam się do pewnego momentu. Umiem z nią gadać zwierzac sie z niektórych problemów ale nie umiem otworzyc się do końca.
      Czasem gdy poznaje kogos nowego np przyszlych teściów mojej siostry, to zalezy mi by wypasc jak najlepiej, niestety zamiast byc wtedy soba, zamykam sie i nie potrafie nic powiedziec, nic sie nie odzywam. Przychodzi chwila kiedy ktoś mówi "teraz moZe ty cos powiedz" i wtedy zamykam sie jeszcze bardziej… robim mi sie jeszcze bardziej głupio.
      Też chciałabym usłyszeć " jestes fajna, lubie cie…" jakis komplement,. Nawet będąc mlodsza potrafiłam być bardziej otwarta niz teraz…. jak zwykle chciałam cos napisać , jak juz zaczelam to nie moglam zebrac mysli i uczuc, a teraz wydaje mi sie ze to co napisalam jest haotyczne i bez sensu.

      Wiecie co… fajni jesteście!!! 😀

      szczera
      Uczestnik
        Liczba postów: 61

        Onaa też jesteś fajna 😆

        Onaa
        Uczestnik
          Liczba postów: 275

          Szczera! musze to napisać jeszcze raz, jesteś fajna! dziękuje za wszystkie odpowiedzi na watki i wsparcie! nie jestes samotna! W razie ochoty na rozmowe gg: 3279044. Pozdrawiam! 🙂

          Edytowany przez: Onaa, w: 2010/09/20 14:33

          szczera
          Uczestnik
            Liczba postów: 61

            Dzięki, jak zainstaluję gg to napiszę 🙂

          Przeglądasz 4 wpisy - od 11 do 14 (z 14)
          • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.