Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Kozioł ofiarny

Przeglądasz 1 wpis (z 11)
  • Autor
    Wpisy
  • szczera
    Uczestnik
      Liczba postów: 61

      savanna i kaktus – macie rację z jednej strony u mnie wszystkie słabości są wypisane na twarzy i chamskie osoby to wykorzystują (łatwo zabrać dziecku cukierka). Z drugiej jak źle się czuję to nie pozwalam sobie na słabości. Nie jestem ok wobec siebie i innych. Bo przecież widać że coś jest nie tak a ja cały czas udaje. To może drażnić innych, mogą czuć się oszukani i reagować agresją. To że zachowują się chamsko to jedno, i to jest złe. Ale powinno się być szczerym wobec siebie i innych. Zaakceptować swoje słabości. Jak ja zaakceptuję i pokocham siebie taką jaką jestem, z mocnymi i słabymi stronami to może nie będę tak drażnić innych.
      Tylko jak tego dokonać…..

    Przeglądasz 1 wpis (z 11)
    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.