Witamy Fora Szukam Ciebie Kraków

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatarel camino
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Witam wszystkich,

   

  jestem DDA tuż po 40, jestem chyba w szczęśliwym związku, mam nastoletnie dzieci. Do tej pory żyłam w miarę spokojnie. Dość wcześnie wyprowadziłam się, a raczej uciekłam z rodzinnego domu, ułożyłam sobie życie. Dopiero po śmierci rodziców, zwłaszcza po samobójstwie Ojca, zrozumiałam, że do tej pory żyłam za zasłoną dymną. Blokowałam większość swoich uczuć z czasu dzieciństwa, zamknęłam je gdzieś na dnie podświadomości a klucz wyrzuciłam. Teraz to wszystko do mnie wraca.

  Bardzo ważnym doświadczeniem było dla mnie coś, co wydawało mi się przyjaźnią, a okazało się związkiem z narcyzem, dla którego byłam tylko lustrem odbijającym jego piękno i ratowniczką w kryzysowych sytuacjach. Zrozumiałam, że przyciągam mężczyzn niedostępnych emocjonalnie – dzięki temu czuję się tak jak w dzieciństwie.

  Nigdy nie byłam w terapii, na razie potrzebuję po prostu porozmawiać z kimś, kto ma nieco podobne doświadczenia z dzieciństwa. Jeśli masz ochotę popisać ze mną, może będzie to rozwijające dla obu stron 🙂

  pupik@interia.pl

  A tak w ogóle, cieszę się , że tu trafiłam. Widzę, że takich jak ja jest więcej. Życzę wszystkim dużo siły i dobrych ludzi na Waszej drodze.

   

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.