Witamy Fora Ogłoszenia OGŁOSZENIA – FAQ

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • Yeti
  Keymaster
   Liczba postów: 221

   Tu jest miejsce na wszelkiego typu ogłoszenia – [color=#FF0000]z wyjątkiem tych dotyczących terapii, które proszę zamieszczać w dziale [url=http://www.dda.pl/index.php?option=com_mamboboard&Itemid=78&func=showcat&catid=6]Terapie w Polsce[/url][/color]

   Ankiety (podobnie jak inne materiały) proszę umieszczać samodzielnie – wysyłając pliczek na nasz serwer lub (najlepiej) wklejając odnośnik do pliku umieszczonego gdzieindziej. Akceptowane u nas formaty to: zip,rar,txt,doc,pdf (wielkość do 100 KB ).

   UWAGA: plik o danej nazwie można wgrać tylko raz (w razie problemów proszę o kontakt: dda@dda.pl). Inne ograniczenie, to możliwość załadowania w jednym poście tylko jednego pliku – jeśli więc macie ich więcej, i nie chce Wam się tworzyć niepotrzebnie dodatkowych postów, najlepiej zrobić z tych plików paczkę (zip, rar) i dopiero wówczas wgrywać ją na serwer. Przy okazji proszę, aby w miarę możliwości pakować do zipa lub rara wszystkie przesyłane pliki, nawet pojedyncze (dokumenty Worda skurczą się nieraz i o 90%!).

   Edytowany przez: yeti, w: 2008/05/13 20:25

  Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.