Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Pomoc i opinię miło widziane .

Otagowane: ,

Przeglądasz 1 wpis (z 11)
  • Autor
    Wpisy
  • Mirka 221
    Uczestnik
      Liczba postów: 41

      Ale jak nie rozmawialiście kilka miesięcy?! To jest przemoc! To nie jest zostawienie miejsca na przemyślenia drugiej osobie tylko znęcanie się nad nią w białych rękawiczkach. Zresztą, sam piszesz, że chciałeś „wymusić” a więc, mam nadzieję, że widzisz, że to jest przemocowe zachowanie. Jeśli ona w trakcie Twojego milczenia weszła w romans, to jej się nie dziwię.  A co do reszty: terapia dla Ciebie i dla niej. A potem może dla par.

    Przeglądasz 1 wpis (z 11)
    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.