Witamy Fora Terapie w Polsce potrzebuję pomocy!

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
  • greenaustralia
    Uczestnik
      Liczba postów: 14

      witam
      jestem dzieckiem alkoholika i to powinno byc dla mnie przestroga by nie pic ale niestety ostatnimi czasy pije wiecej… nie wyobrazam sobie dnia bez piwa [jednego, dwoch, trzech, wiecej…]
      prosze poradzcie mi do kogo moge sie zglosic… najbardziej odpowiadalaby mi forma przez internet bo na pojscie do psychologa brak mi odwagi…
      nie chce sie stoczyc…
      boje sie…

      Marcjan
      Uczestnik
        Liczba postów: 3

        Hej green,
        Rozumiem co czujesz. Ja jak kiedyś poszedłem do poradni to 3 razy się wracałem sprzed wejścia. Pirwsza wizyta to koszmar! Ale teraz chodze na spotkania indywidualne i nie moge sie doczekać kolejnego spotkania.
        nie szukaj półśrodków (typu przez internet) bo tylko sie zniechęcisz i para pójdzie w gwizdek. Warto robić cos dla siebie.
        Nic sie nie bój Ważne żeby trafić do odpowiedniej osoby. Jesli jesteś z Warszawy to ja polecam Ci panią Ize z My Progress.
        Trzymam kciuki!
        Może spotkamy się kiedyś na grupie.
        Marcjan

        greenaustralia
        Uczestnik
          Liczba postów: 14

          dzieki za odpowiedz na post…
          nie wiem czy jestem w stanie prosic kogos 'bezposrednio’ o pomoc… chyba sie boje… ;/

          greenaustralia
          Uczestnik
            Liczba postów: 14

            ale… juz jest lepiej… nie czuje juz tego pociagu do alkoholu…. pozostaje jednnak problem z pijacym ojcem ; (

          Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
          • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.