Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD problem

Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 47)
  • Autor
    Wpisy
  • pasqda
    Uczestnik
      Liczba postów: 81

      Ale mi sie wydaje ze jest troche kobiet, ktore tak maja…Chciaz moze myle pojecia, bo sporo kobiet ma problemy ale w osiagnieciu orgazmu podczas stosunku, wiele z nich ma go podczas zwyklej gry wstepnej…I moze ja o tym mysle..Jedno wiem na pewno, od kiedy u mnie odezwala sie depresja, jakies stany lekowe, bardzo trudno jest mnie zapsokoic 😉 Co najdziwniejsze odrzuca mnie od secu, tzn moze nie az tak,ale jakos specjalnie mnie do tego nie ciagnie…Do tego czuje ze stalam sie oschla, zimna..Zle mi z tym ale nie potrafie tego zmienic 🙁

      Anonim
        Liczba postów: 20551

        TO S¡ W£ASNIE OBJAWY DEPRESJI-BRAK ZAINTERESOWANIA SEKSEM.

        pasqda
        Uczestnik
          Liczba postów: 81

          Hmm… 😐

          Anonim
            Liczba postów: 20551

            Ja tez mialam ten problem mam nawet w diagnozie napisane zaburzenia seksualne, ale teraz juz jest prawie ok a nawet fajnie warto bylo czekac na ta poprawe i sie nie martw jesli zaczniesz sie leczyc duzo objawow Ci minie.Napisze ci jak brzmiala moja diagnoza-Nerwica lekowa z zaburzeniami osobowosci,ponadto silne zaburzenia depresyjne ,hipochondryczne ,seksualne ,psychasteniczne, somatyczne oraz agorafobia- ja praktycznie nie funkcjonowalam , nie jadlam nie wychodzilam z domu , balam sie wszystkiego siebie telewizji bo myslalam ze zaraz tam powiedza ze cos komus zrobilam i mnie szukaja teraz, nie wygladalam przez okno bo myslalam ze okno jest po to zeby przez nie wyskoczyc, nie zajmowalam sie dzieckiem, myslalam nawet ze ktos mnie czyms truje ze ja tak sie czuje,caly czas mialam zawroty glowy, nie moglam slyszec zadnego halasu bo sie tak strasznie balam,plakalam caly czas, myslalam ze umieram a panicznie balam sie smierci , wszystko mi sie glowie poprzewracalo, ze mam shizofremie. A terz po lekach i psychoterapii jest na tyle dobrze ze jakos funcjonuje nawet jakis czas pracowalam, . Ja bire bioxetin od 3 lat do listopada bralam tez miansermerch a wczesniej afobam , propranolol i wiele innych min na dotlenienie mozgu. mogla bym tak pisac i pisac az ksiazke o sobie napisze :laugh: teraz najwazniejsze jest zaczac terapie DDA bo jak juz pisalam moj problem lezy gdzies w dziecinstwie a moja matka jest alkoholiczka, ja mialam robiny test w szpitalu w ktorym wyszlo ze gdyby nie dziecko to sama bym zostala alkoholiczka :ohmy: POZDRAWIAM bo nigdy nie skoncze pisac hehe

            Torquemado
            Uczestnik
              Liczba postów: 901

              Do annaTe:

              Dlaczego uważasz, że przez masturbację rozładowuje się tylko napięcie np lękowe, ale nie seksualne? Z tego wynika, że ludzie, ktorzy nie sa w zwiazkach nie maja takowej potrzeby, bo napięcie seksualne pojawia się i rozładowuje wyłacznie seks z żywa osoba. O to Ci chodzi, bo nie rozumiem. Czyli napięcie seksualne pojawia się wyłacznie gdy kogoś poznajemy, zakochujemy się, idziemy do łożka i w ten sposob je rozładowujemy?
              Może pomieszałem, ale wydaje mi się, że się mylisz.

              Pozdrowienia 🙂

              Anonim
                Liczba postów: 20551

                proszecię zajrzyj tam gdzie trawa umiera i napisz coś.bo maga też chce umierać ,a potem pogadamy o masturbacji, bo ja jeszcze z nikim nie rozmawiałam o tym,w kazdym razie żle mnie zrozumiałes,

                Anonim
                  Liczba postów: 20551

                  no dobre sprobuje Ci powolutku odpowiedziec,sa dwa rodzaje masturbacji,alezadna nie jest niczym złym.masturacja nerwicowa nie sprawia przyjemnosci,ale krotkotrwała ulgę i to jest własnie nerwicowe,człowiek to robi w chwilach napiecia jest to działanie przymusowe,ta robia własnie dzieci,w przedszkolach w co drugiej grupie jest taki dzieciak co sie matusbuje podczas leżakowania.to naprawdę nie jest fajne,sama byłam kiedyś w takim kryzysie,że zrobiłam to 10 razy pod rzad, az siepokaleczyłam i sie skonczyło,wcześniej była taka wypowiedż,ze chyba wiecej razy niz 7 nie mozna,-można moj pacjent zrobił20 razy, natomiast masturbacja z powodu braku partnera dla osiagnięcia orgazmu to dla mnie taka sama forma seksu jak każda inna,ma swoje dobre i złe strony, sa takie kobiety ,ktore maja tylko orgazm łechtaczkowy i moga osiagnać tylko przyjemność masturbujac się, a z mężczyznami maja też przyjemne stosunki z powodu bliskości, ale bez prawdziwego orgazmu ,Nawet wielki Lew Starowicz mowi, ze orgazm nie jest konieczny do satysfakcjonujacego zycia seksualnego,ale nie wiem czy się nia zapedzilam,bo chyba nie o to ci chodziło,sa też takie pary , ktore sie razem maturbuja.w seksie dozwolonych jest

                  Torquemado
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 901

                    No i bardzo dziękuję ,za fachowe wytłumaczenie mi tego tematu 🙂
                    Sam czytałem wypowiedzi prof. Lwa Starowicza i prof. Izdebskiego na temat masturbacji i wynikało z nich, że to całkowicie normalne np przy braku partnera.
                    Co więcej, zaleca się masturbację, przy dłużej rozłace ludzi będacych w zwiazku. Lepsze to i nie robi tyle szkody co zdrada.

                    Torquemado
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 901

                      No i bardzo dziękuję ,za fachowe wytłumaczenie mi tego tematu 🙂
                      Sam czytałem wypowiedzi prof. Lwa Starowicza i prof. Izdebskiego na temat masturbacji i wynikało z nich, że to całkowicie normalne np przy braku partnera.
                      Co więcej, zaleca się masturbację, przy dłużej rozłace ludzi będacych w zwiazku. Lepsze to i nie robi tyle szkody co zdrada.

                      Torquemado
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 901

                        No i bardzo dziękuję ,za fachowe wytłumaczenie mi tego tematu 🙂
                        Sam czytałem wypowiedzi prof. Lwa Starowicza i prof. Izdebskiego na temat masturbacji i wynikało z nich, że to całkowicie normalne np przy braku partnera.
                        Co więcej, zaleca się masturbację, przy dłużej rozłace ludzi będacych w zwiazku. Lepsze to i nie robi tyle szkody co zdrada.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 47)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.