Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Proszę o pomoc.

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 20551

      Zwracam się z prośba do was abyście pomogli mi znaleść poradnie DDA dla mojej ukochanej dziewczyny.Bardzo mocno ja kocham i mi na niej zależy,ale widzę że z dnia na dzien ja tracę.Robię wszystko aby ja wyciagnać z tego ale ona poprostu coraz bardziej się w sobie zamyka.Zaczynam powoli tracić nadzieje.Poszukuję poradni na terenie dolnego ślaska :tj.Jelenia Gora, Wrocław,Wałbrzych,Legnica i rożne inne okoliczne miejscowości.Szukam już od ponad miesiaca i nic.Gdzie się nie udam do jakiegoś psychologa lub psychiatry po poradę nikt nic nie wiem.Wszyscy twierdza że nie ma takich poradni.Ale ja w to nie wierzę.Nie wierzę bo wiem że moja dziewczyna nie jest samotna na dolnym ślasku z tym problemem.Czytam praktycznie co dziennie wasze forum i wiem że jest bardzo duża grupa osob DDA.Nie mogę zrozumieć lekarzy.Oni poprostu sie niczym nie przejmuja.Dla nich poprostu jest to kolejny klient i kolejne pieniadze z NFZ.Bardzo mocno was proszę o pomoc i z gory dziekuje.PROSZE POMO¯CIE MI CO¦ Z TYM ZROBIC 🙁

      uojejku
      Uczestnik
        Liczba postów: 172

        Wrocław
        –wtorek, godz. 17.30, sala nr 20 /parter/
        ul. Podwale 13 /Przychodnia przy Akademii Muzycznej/
        Grupa DDA "Przemiana"
        /ostatni wtorek miesiaca mityng otwarty/

        Legnica Terapia DDA
        –Niepubliczny Ośrodek Terapii Uzależnien od Alkoholu
        ul. Chojnowska 8, Rejestracja tel. 866-09-05, 862-99-07
        Zajęcia dla rodzin osob uzależnionych.
        Zajęcia Grupy DDA (dorosłe dzieci alkoholikow)

        Więcej masz w menu po lewej stronie ("Baza spotkan")
        Znajdziesz tam interewsujace cię miejsca.
        Pozdrawiam!

        mkon
        Uczestnik
          Liczba postów: 15

          niebawem będą pierwsze spotkania dda i w Legnicy:)))

          gg: 1428757

          pozdr

          Netka
          Uczestnik
            Liczba postów: 512

            Daj jej namiary na to forum 😉 zawsze coś pomożemy 😉 I ośrodek leczenia uzależnień musi być poszukaj na stronie PARPA

            Katarzynka21
            Uczestnik
              Liczba postów: 808

              Artur, a czy ona chce tego leczenia? Ujmuje mnie Twoje zaciecie, ale jeszcze musi byc wola ze strony Twojej dziewczyny. Czy ona choc odrobine jest swiadoma swoich problemow? Bo jesli nie i wszystko co robisz, robisz ze swojego rpzekonania a nie jej, to chyba jeszcze na nia czas nie przyszedl. POzdrawiam

              Estera Milewska
              Uczestnik
                Liczba postów: 542

                We Wrocławiu
                ul. Reymonta 8
                tel. 71/3266730 –> terapia indywidualna

                ul. Wybrzeże Korzeniowskiego 18
                zgubiłam numer telefonu, ale tam jest chyba i terapia indywidualna i grupowa

                Ale pamiętaj, że tylko ona może podjąć decyzje o pójściu na terapię. Mój narzeczony też widział, że mnie traci, ale wiedział, że ja sama muszę się zdecydować. Pozdrawiam Cię serdecznie i pamiętaj. Walcz o swoją dziewczynę, ale nie z nią.

                Edytowany przez: Estera Milewska, w: 2007/10/05 16:31

                mariuszekgarnuszek
                Uczestnik
                  Liczba postów: 339

                  witaj

                  rozumiem ciem jednakze jesli ona sama nie bedzie chciala czegos ze soba zrobic to mzoesz nie wiadomo co robic a nic to na dluzsza mete nie da,

                  do wspolnoty dda i al anon naleze jusz siedem latek, a od dziewieciu uzceszczam na rozne terapie

                  czesto pzrychodza do wspolnoty nowe osoby, pzryjda raz gora kilka razy
                  i na tym koniec

                  jest to spowodowane tym ze pod wplywem wypowiedzi innych uczestnikow spotkania
                  odzywaja wspomnienia o ktorych chialo by siem zapomniec, takie wspomnienia bardzo bola, najlatwiej uciec z miejsca gdzie one powstaja czyli albo z terapij albo z mityngow

                  sek w tym ze taka ucieczka nic nie da bo destrukcyine emocie sa w nas i drenoja nasz muzg i dusze od srodka.

                  To jest tak samo jak z alkoholikami: jesli dana osoba sama nie bedzie chciala czegokolwiek zrobic to na nic siem zdadza prosby blagania itp

                  potrzebna jest niestety inciatywa tej drugiej osoby
                  na terapij stosoje siem ponadto twarda milosc czyli jak ktos ma 3 spoznienia to mowi mu sie s…j

                  powaznie, mowi siem tak poniewasz wszelkie spoznienia itp oznaczaja ze dany zclowek nie jest gotowy do zmainy myslenia.

                  femme_fatale25
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 53

                    Witaj. Artur ja jestem z Jeleniej Góry. Faktycznie tu nie ma DDA tylko jakieś grupy mieszane ale terapie są w Czarnym Borze pod Wałbrzychem. Polecam. pozdrawiam

                    mkon
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 15

                      Femme o jakich grupach mieszanych mówisz??? czy to są meetingi?
                      pozdr

                      Netka
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 512

                        No właśnie … ona musi chcieć … Daj nam znać jak tam sobie radzicie …

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.