Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Przeprowadzka

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • AaMaska
  Uczestnik
   Liczba postów: 9

   Cześć. Bardzo boję się wyprowadzki spowrotem do miasta, w ktorym studiuje. Mieszkałem tam dwa lata i było okej ale ostatnie pół roku mieszkałem praktycznie sam na mieszkaniu przez pandemię. Teraz okropnie boje się tam przeprowadzić. Boje się, że będę znowu sam. W domu też nie chce mieszkać bo jest strasznie nerwowo, z drugiej strony na studia się boję przeprowadzić przez strach przed ponownym byciem samemu…..

   dda93
   Uczestnik
    Liczba postów: 641

    Hej:) A czy niemieszkający obecnie skład jest tam przypisany tak, że nie da się dokwaterować kogoś, kto będzie? Byłoby Ci na pewno weselej…

    Doskonale to rozumiem, bo sam to nieraz przechodziłem. Ucieczka z koszmaru domu rodzinnego w inny koszmar – alienacji i pustki, niebytu i braku punktów odniesienia. To zwykle nie służy zdrowieniu.

    Niestety, ale to na Tobie spoczywa rola znalezienia sobie lokatorów Twego świata. Upatrz sobie osoby, które lubisz – ze swojej dawnej miejscowości, rodziny, studiów, środowisk DDA lub innych. I po prostu kogoś czasem zapraszaj. Na pewno nie będziesz już wtedy sam – a przynajmniej nie ciągle sam. Pomysł, wybór i inicjatywa należą do Ciebie. A po tym na pewno będzie Ci łatwiej przejść już do kolejnego etapu – do stworzenia sobie i wybrania relacji i ludzi na stałe.

   Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
   • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.