Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy, które przekraczają tematy innych wątków

Przeglądasz 10 wpisów - od 10,011 do 10,020 (z 10,111)
  • Autor
    Wpisy
  • Chłopiec Papuśny
    Uczestnik
      Liczba postów: 3706

      1. Jeszcze cięższa praca na produkcji. Tamto to było lajtowe. Tylko mój wewnętrzny dzieciak był tak przerażony, że bał się że nie da rady.

      2. Kupiłem pokrowiec na gitarę. Dało radę po pół roku w końcu. No i nie ćwiczyłam. Wszystko odkładałem na bok.

      3. Kurs gimp. To mi jakoś idzie. 🙂

      adrianus58
      Uczestnik
        Liczba postów: 4

        Cześć Jestem Adrian. Wykryto u mnie DDA 🙂 no bywa, ale dodatkowo jestem gejem, se mysle hu… strzelił gorzej być nie może. Niestety jestem inny niż całe spoleczesntwo….no bywa

        Mam 27 lat obecnie mieszkam w Opolu. pracuje w turystyce. Szukalem wiele milosci, jedna mam za soba, ale pomyslalem  czytajac ta forum ze fajnie byloby zakumplowac sie na poczatek a pozniej ewentualnie zwiazac wlasnie z osoba z DDA !

        Dlaczego nie?

        Znamy swoje problemy, jezeli pojawija sie one to tak jak w piosence….jeden ma ciagnac drugiego w gore….

        chcesz pisz dzwon 723 822 931

        Pozdro

        Adi

        Chłopiec Papuśny
        Uczestnik
          Liczba postów: 3706

          Podbijam temacik. Może ktoś się skusi do konwersacji. 🙂

          Chłopiec Papuśny
          Uczestnik
            Liczba postów: 3706

            podbijam

            serena66
            Uczestnik
              Liczba postów: 240

              Chce się pochwalić. Znalazłam w Gdańsku pracę w Delphi na produkcji w branży motoryzacyjnej. Nie spodziewałam się, że pasja przekuje się w pracę. W ogóle o tym nie myślałam nic.

              W przyszłym tygodniu wyjeżdżam z Elbląga :D. Nawet nie wiecie jak się cieszę. Nareszcie odżyje.

              malina32
              Uczestnik
                Liczba postów: 142

                Super gratuluje

                serena66
                Uczestnik
                  Liczba postów: 240

                  Zaczyna do mnie docierać ostatnio co się dzieje. W domu trudna atmosfera i dalej wtrącający się rodzice ja to olewam.

                  Cieszę się bo wiecie zaczynam SAMA do czegoś w życiu dochodzić. I jak ktoś o mnie powiedział że jestem człowiek sukcesu.

                  marcin_90
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 33

                    Gratulacje i życzę powodzenia w nowym miejscu. 🙂

                    serena66
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 240

                      Z czasem to chce też wrócić do chodzenia na terapię. Nie porzucam tego. Do tego uprawianie sportu. Nie wiem na co się zdecyduje ale na coś na pewno.

                      Chłopiec Papuśny
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3706

                        Chyba list do nowej administracji przyniósł skutek. Czcionka jest większa, przy czym bardziej czytelna. Nie te mikrony co były wcześniej. 🙂 Cieszę się bardzo, że mogłem pomóc. Chociaż poprzedni layout był o niebo lepszy. Było widać kto jest na forum, ile wejść i ile postów, a teraz nic.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 10,011 do 10,020 (z 10,111)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.