Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy na priv / Kraków

Otagowane: 

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • AvatarMonika1234
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Cześć. Tak się zastanawiam, ponieważ dopiero założyłam konto, na terapii nie byłam, chodziłam do psychologa, który powiedział mi, że powinnam poszukać właśnie pomocy na DDA, ale czuję w środku jak bym robiła coś złego, też mimo tego, że jestem na pozór osoba otwarta, w środku jestem okropnie poraniona i wstydliwa, więc pisanie na forum to dla mnie duży wysiłek. Czy chciałby ktoś po wymieniac maile? Albo czy jest jakieś portal, na którym możemy porozmawiać. Ogólnie mam 21lat, jestem z Krakowa i chętnie z kimś porozmawiam

  JakubekJakubek
  Uczestnik
  Liczba postów: 369

  Kraków. W takim mieście na pewno jest kilka mityngów dda. Polecam zajrzeć na jakiś.

  Avatardda93
  Uczestnik
  Liczba postów: 142

  Jeśli wolisz wymieniać z kimś maile niż pisać na forum, możesz skorzystać też z tego wątku:

  Przypomina mi się to, co pewnie wielu z nas powtarzano na początku naszej drogi w terapiach DDA – że w naszym dzieciństwie poznaliśmy trzy niekoniecznie dobre nauki: „Nie mów. Nie ufaj. Nie czuj.”

  „Nie mów” – bo to, co się działo w domu, to tajemnice rodzinne – jednak jeśli nigdy nie nazwiemy pewnych rzeczy po imieniu, trudniej jest nam się wyzwolić od ich skutków.

  „Nie ufaj” – bo drugi człowiek jest zwykle tylko źródłem cierpienia i zamętu – może jednak przechodzić te same trudności co Ty i pomóc Ci ujrzeć pewne problemy w innym świetle.

  „Nie czuj” – bo uczucia są często bolesne i trudne – ale zobojętniając się na ból i przykrości zobojętniamy się również na wszystko to, co nas dobrego w życiu spotyka.

  Powodzenia! 🙂

  AvatarNiewidzialnaa
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Witaj Moniko ,

  Również jestem jestem DDA, chodziłam jakiś czas na terapię indywidualną naprawdę dużo mi dała. Ale zmieniłam miejsce zamieszkania i muszę szukać na nowo terapeuty. Wiem co czujesz też jestem na pozór radosna osoba ale w środku pełna żalu i bólu . Jeżeli chcesz z kimś pogadać albo napisać co Cię boli to daj znać . Pozdrawiam

  AvatarMonika1234
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Dziękuję za dodanie linku do maili. To jest to co potrzebuje w tym momencie. Rozmowy przez maile :))

  Pewnie jestem chętna na rozmowę mój mail : monika_kinga@interia.pl

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 tygodni temu przez AvatarMonika1234.
Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.