Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Samotność dda

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • weronika5566c
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  <p style=”text-align: justify;”>cześć, trafilam na te forum przypadkiem. Szukałam jakies pomocy dla osób z DDA. Mam 22 lata prawie A czuję się strasznie samotna. Nie potrafię zaufac komuś przez co kontakty się urywają . Chciałabym poznać w końcu chłopaka ale nie potrafię się otworzyć na kogoś. Chciałabym poznać tutaj jakąś osobę dziewczynę/ chłopaka z którym mogłabym o wszystkim porozmawiać bo czuję się strasznie źle psychicznie. Znajdzie się tutaj jakas osoba?</p>

  Jakubek
  Uczestnik
  Liczba postów: 842

  A czy próbowałaś zlokalizować mityngi DDA w pobliżu miejsca zamieszkania? Chłopaka tam nie znajdziesz, ale bardzo możliwe, że spotkasz osoby, z którymi po mityngu uda się szczerze porozmawiać. Druga opcja: mityngi DDA on-line (są tylko głosowe).

  dda93
  Uczestnik
  Liczba postów: 545

  Hej,

  Czytając Twój post mam wrażenie, że szukasz 5 w 1. Osoby, której pojawienie się rozwiąże wszystkie Twoje życiowe problemy. A to tak nie działa i bardzo łatwo się w ten sposób rozczarować.

  Co innego daje Ci partner, co innego ktoś z rodziny, co innego terapeuta, co innego przyjaciel, a co innego koleżanka/kolega która/który ma podobny problem. Życzę Ci powodzenia w szukaniu swojego miejsca w każdej z tych sfer!🙂

  Burryology
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Hej, też jestem DDA. Mam 23 lata. Również chciałbym poznać kogoś kto ma podobne doświadczenia. Mój mail boczniak564@wp.pl Napisz;)

  shy_animal
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Hej, jestem DDD, też czuję się trochę samotnie i chętnie z kimś pogadam. Mój mail shy_animal@op.pl Piszcie 🙂

  Artur1983
  Uczestnik
  Liczba postów: 13

  Witaj Weroniko, miło, że napisałaś. Rozumiem Cię. Nie martw się. Jest dużo osób, które mają takie same problemy. Skąd jesteś? Czym się interesujesz?

  DryfujacyWrak
  Uczestnik
  Liczba postów: 13

  Czesc. Chetnie poznam, pogadam , podziele sie przemysleniami.

  adamaz1@o2.pl

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.