Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Spotkanie Śląsk

Przeglądasz 9 wpisów - od 11 do 19 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
  • andziaaa84
    Uczestnik
      Liczba postów: 153

      Jak Katowice to ja się piszę 🙂

      Zurel
      Uczestnik
        Liczba postów: 14

        Ja mogłabym właściwie bez problemy dojechać 🙂 Mam tylko pytanie: co ma na celu takie spotkanie?

        zytka
        Uczestnik
          Liczba postów: 156

          Witajcie:)
          Te spotkanko już sie odbyło:D Byliśmy w 2 i fajnie spędziliśmy ten czas.
          Zurel te spotkanie jest po to by nawiązac jakieś znajomości w realu,wymienic sie doświadczeniem lub po prostu pobyć ze sobą.
          Jeśli jesteście chętne to chętnie mozemy się spotkać ,podajcie jakies terminy to postaram sie dostosować.
          Czekam na info:)
          Pozdrawiam

          Poszarpany84
          Uczestnik
            Liczba postów: 163

            Hej:) ja również potwierdzam że miło było na spotkaniu 🙂 choć byliśmy w dwójkę spoko by było jak byś my mogli się w miarę co jakiś czas spotkać i jak by inne osoby się dołączyły. Pozdrawiam:laugh:

            Zurel
            Uczestnik
              Liczba postów: 14

              To może styczeń?

              zytka
              Uczestnik
                Liczba postów: 156

                Myślę ,ze nie bedzie problemu:)
                Potem się zgadamy dokładnie co ,gdzie i kiedy:)

                dededzia
                Uczestnik
                  Liczba postów: 6

                  ja też chętnie bym się z Wami spotkała. Co uważacie o tygodniu świątecznym (23-31 XII), tak żeby podsumować rok?
                  Poza tym święta to dla mnie i chyba dla innych DDA trudny temat – czy pojechać do domu, poczucie winy, gdy nie pojadę… Może warto w tym okresie poświęcić trochę czasu dla siebie i dla własnego zdrowienia 🙂

                  zytka
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 156

                    Witaj Dededzia:)
                    Ja myślę ,ze znalazłabym czas 27 lub 30 grudnia na spotkanie ,nie wiem jak inni.Chetnie sie spotkam.
                    Pozdrawiam

                    Poszarpany84
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 163

                      U mnie wygląda to tak że dopiero po Nowym Roku mógłbym się spotkać, pierwsza połowa stycznia. Wcześniej niestety nie dam rady z przyczyn ode mnie niezależnych:( A jeżeli się odbędzie wcześniej takie spotkanie to i tak piszę się na następne, bo zależy mi żeby się spotkać z ludźmi:laugh: trzymajcie się ciepło;)

                    Przeglądasz 9 wpisów - od 11 do 19 (z 19)
                    • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.