Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Swieta

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • mariuszekgarnuszek
    Uczestnik
      Liczba postów: 339

      Witam

      W tym roku pewnie swieta beda u mnie ponure i smutne, nawet bardzo smutne. Mialem spedzac tego roczne swieta z osoba ktora darze czyms wiecej niz tylko sympatia.

      Niestety, zabraklo tych 300 zl, nie che i nie ebde pozyczal, wolal bym zapracowac. Brak mi slow, zygac mi sie che

      madlenerose6
      Uczestnik
        Liczba postów: 678

        ja kiedyś też tak miałam że na siłe chciałam iść gdzieś na sylwestra a teraz odpuściłam sobie i czuję taki wieeeeeeelki spokój i to jest piękne
        nie wiem jak to zrobiłam ale odpuściłam po prostu sobie jeszcze wiele sylwestrów przed nami o ile zdrowie dopiszę 😉

        Makabra
        Uczestnik
          Liczba postów: 67

          W ogole to pojscie gdzies na sylwestra mnie przeraza :/ nie pofrafie patrzec jak Ci ludzie sie spijaja tak dla zabawy i rozrywki. czuje jak bardzo nie pasuję do moich rowiesnikow

          a te swieta beda beznadziejne: zawsze spedzamy je rodzina u babci,a teraz babcia nie chce widziec mojego taty… przykro mi z tego powodu:( swieta bez kogos bliskiego to nie swieta, wiec Cie rozumiem…

          ewelka1982
          Uczestnik
            Liczba postów: 4746

            Wigilie spedze tylko z coreczka,bo maz woli spedzic ten czas z matka alkoholiczka u ktorej teraz mieszka.Smutno mi z tego powodu,ale bedziemy siedziec w cieplym domku,przy choince,w spokoju,bez zbednych emocji.Swieta bez bliskiej osoby sa smutne…(meza nie potrzebuje)

            Makabra
            Uczestnik
              Liczba postów: 67

              To dobrze 🙂

              Najważniejszy jest chyba spokój w samej sobie i to, żeby dać go bliskim.

              ewelka1982
              Uczestnik
                Liczba postów: 4746

                i o to wlasnie chodzi.Przeciez nie bede plakac jak mala dziewczynka,bo sama mam mala dziewczynke i chce,zeby miala magiczne swieta

                jagap
                Uczestnik
                  Liczba postów: 125

                  Będe w rodzinnym domu na swięta i jakoś mi smutno…..już nie czuje świąt ich magii……

                  Dasmathala
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 240

                    Podobnie mam, jagap. Zawsze Swięta były przeze mnie wyczekiwane, a teraz nie chcę tam jechać. Obcy ludzie. Sami obcy ludzie. Jak można spędzać Swięta z obcymi ludźmi.

                    Ginna
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1146

                      hmm ja postanowilam w tym roku swieta spedzic sama. odizolowac se od rodziny i zaobserwowac co bede czuc. w pierwszy dzien swiat pojde na miting. czasem lepiej sedzac czas z osobami obcymi a blizszymi sercu niz udawac ze wszystko jest ok.
                      ja juz nie moge..nie moge udawac..mam dosc udawania !!!!!!! swieta wymyslil oszust.. wedlug mnie jest to wymyslone po to aby udawac..udawajmy ze sie kochamy ze jestesmy rodzina ze nic sie nie stalo..a 27 grudnia wszystko wraca do starej formy. 3 dni udawania 362 dni nienawisci. nie chce takich swiat..nie potrzebne mi to..wole spedzic je z psem przyjaciolmi i osobami ktore naprawde chca sie cieszyc zyciem. :sick:

                      mase
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 9410

                        Może nie wszyscy udają. Są zapewne rodziny, którym wspólne świętowanie sprawia przyjemność:) A u mnie jak się okazało jest szansa na trochę fajniejsze święta. Tzn. szykuje mi się wyjazd w pierwszy dzień świąt:) 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 12)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.