Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Szczęście

Przeglądasz 2 wpisy - od 11 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • dota
    Uczestnik
      Liczba postów: 302

      dla mnie szczescie to te chwile, kiedy jest mi dobrze, nie troszcze sie o nic ani sie nie zamartwiam i zyje tylko ta wlasnie chwila, ktora trwa.
      I fajnie jesli moge sie tym moim szczesciem z kims podzielic. Ale zeby uwarunkowywac to, jak sie czuje od innych, a tym bardziej od rzeczy-to bezsensu!!

      wydaje mi sie, ze nie ma szans, zeby szczescie trwalo non-stop, zeby sie stalo normalnoscia. Na naszym "cudnym" swiecie nie ma na to szans. Zbyt wiele sie dzieje, zbyt wiele jest spraw, ktore rania.
      zaloze sie, że nie ma człowieka, ktory by odczuwal permanentne szczescie! kazdy przezywa chwile smutku, rozczarownia, złości. Tylko wtedy wazne jest, co sie z tymi uczuciami robi.

      Anonim
        Liczba postów: 20551

        dla mnie to spokoj ducha i nie chce dłuzej uzalezniac swojego samopoczucia od tego ja wypadam w porownaniu z innymi, mozna byc szczesliwym z kims i samemu, chodzi chyba o to zeby sie wlasnie nie uzalezniac, jestem szczesliwa kiedy jestes ze mn, kiedy cie nie ma jest mi smutno, tesknie, ale to nie przekresla sensu mojego zycia, nadal jestem ta sama osoba, tyle, ze ciebie nie ma przy mnie.Tak wiele osob uzaleznie swoje szczescie od posiadania czegos tam, bardzo to zludne, dla mnie kieys najwazniejsze byly dobre ciuchy, rozrywkowe towarzystwo facet, koniecznie taki, ktorego beda zazdroscic mi wszystkie kolezanki, taki byl moj swiat i ludzi, ktorzymi sie otaczalam, przynajmniej teraz tak to widze-pustka.
        Teraz najwazniejsze jest zebym wraz z moimi bliskimi cieszyla sie dobrym zdrowiem i kochała, zebysmy byli wobec siebie wyrozumiali i szanowali sie

      Przeglądasz 2 wpisy - od 11 do 12 (z 12)
      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.