Witamy Fora Szukam Ciebie Szukam.

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 41)
  • Autor
    Wpisy
  • zazu
    Uczestnik
      Liczba postów: 456

      Jeżeli przypadkiem kiedyś pojawiłby się tu ktoś, kto miałby ochotę się podzielić, wymienić się przemyśleniami lub własnymi pomysłami – być może już wdrożonymi w życie i sprawdzonymi, wspomagającymi rozwój harmoniczny pełnej osobowości, podnoszącymi komfort bytu szeroko pojętego egzystencjalizmu, to podam maila i chętnie wysłucham (przeczytam), w szczególnych przypadkach wyśmieję, a w miarę możliwości nawet doradzę. Bez liryki (chyba że w formie elegii) i bez schematów. Bez powielania pustych frazesów (godnych przyjęcia jedynie na kant d:huh: py) moim zdaniem będących efektem nadmiernego psychologizowania – z którego wynika, a raczej nic nie wynika, wnioskując z moich obserwacji na tym forum.

      Jeżeli ktoś zrozumiał i zechciałby poważnie potraktować te bzdety, o których tu napisałem, to będzie mi niezmiernie dziwnie i będę się czuł niewąsko zaszczycony.

      Edytowany przez: jamromir, w: 2013/05/28 14:11

      Wyloguj
      Uczestnik
        Liczba postów: 760

        ja bym chcial, jakiego masz maila?

        pompejusz
        Uczestnik
          Liczba postów: 13243

          sonycrockett zapisz:
          „ja bym chcial, jakiego masz maila?”

          :laugh: :laugh: :laugh: 😛

          zazu
          Uczestnik
            Liczba postów: 456

            sonycrockett zapisz:
            „ja bym chcial, jakiego masz maila?”

            Dla ciebie mam specjalny:

            sony_etatowy_mineciarz@wp.pl

            Panama
            Uczestnik
              Liczba postów: 3986

              jamromir zapisz:
              „Jeżeli przypadkiem kiedyś pojawiłby się tu ktoś, kto miałby ochotę się podzielić, wymienić się przemyśleniami lub własnymi pomysłami – być może już wdrożonymi w życie i sprawdzonymi, wspomagającymi rozwój harmoniczny pełnej osobowości, podnoszącymi komfort bytu szeroko pojętego egzystencjalizmu, to podam maila i chętnie wysłucham (przeczytam), w szczególnych przypadkach wyśmieję, a w miarę możliwości nawet doradzę. Bez liryki (chyba że w formie elegii) i bez schematów. Bez powielania pustych frazesów (godnych przyjęcia jedynie na kant d:huh: py) moim zdaniem będących efektem nadmiernego psychologizowania – z którego wynika, a raczej nic nie wynika, wnioskując z moich obserwacji na tym forum.

              Jeżeli ktoś zrozumiał i zechciałby poważnie potraktować te bzdety, o których tu napisałem, to będzie mi niezmiernie dziwnie i będę się czuł niewąsko zaszczycony.<br><br>Edytowany przez: jamromir, w: 2013/05/28 14:11”

              Duże oczekiwania, ale lubię wyzwania i umiem przyjmować rady podane z poczuciem humoru 🙂

              zazu
              Uczestnik
                Liczba postów: 456

                Panama zapisz:

                Duże oczekiwania, ale lubię wyzwania i umiem przyjmować rady podane z poczuciem humoru :)”

                Widzę Panamo, że znów przeceniasz moje możliwości, ponieważ nie wydaje mi się bym mógł być dla kogoś jakimś wyzwaniem. Pisałem tu już, że moja konstrukcja jest dość prosta, ale w przeciwieństwie do ogółu, być może przez introwertyzm nieco inaczej postrzegam świat i prawdę mówiąc żyje mi się z tym całkiem dobrze. Jeśli mimo to, będziesz miała ochotę by rozwinąć ten temat, to postaram się znaleźć kontakt do Ciebie.;)

                Panama
                Uczestnik
                  Liczba postów: 3986

                  Ok B)

                  Panama
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3986

                    jamromir zapisz:
                    ” Jeśli mimo to, będziesz miała ochotę by rozwinąć ten temat, to postaram się znaleźć kontakt do Ciebie.;)”

                    Jak Ci idą poszukiwania? 🙂

                    Wyloguj
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 760

                      Panama zapisz:
                      jamromir zapisz:
                      ” Jeśli mimo to, będziesz miała ochotę by rozwinąć ten temat, to postaram się znaleźć kontakt do Ciebie.;)”

                      Jak Ci idą poszukiwania? :)”

                      sie domagaj, domagaj – ja np mam specjalnego maila tylko dla siebie i nawet nie musialem sie prosic:pinch:

                      Panama
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3986

                        jamromir zapisz:
                        sonycrockett zapisz:
                        „ja bym chcial, jakiego masz maila?”

                        Dla ciebie mam specjalny:

                        sony_etatowy_mineciarz@wp.pl

                        Nie mam takich kwalifikacji i nie każde drzwi się zaraz przede mną otwierają.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 41)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.