Witamy Fora Szukam Ciebie szukam pozytywów: wzajemnego wsparcia, śląskie i inne krainy

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatargoplana
  Uczestnik
  Liczba postów: 7

  Cześć!

  Jak większość tutaj, ja również postanowiłam poszukać. Chciałabym znaleźć kogoś, z kim mogłabym pogadać –  tak zwyczajnie, mailowo, telefonicznie; w celu wzajemnego wspierania się. W akceptującym towarzystwie łatwiej pokonywać różne trudności. 🙂

  Z góry zaznaczam, że nie chcę ciągnąć się ku dołkom i płakać nad swoim losem. Tak sobie myślę, że o wiele bardziej potrzebuję obecnie tego, by wzajemnie się podbudowywać. Rzecz w tym, by nie zamienić tej fajnej przestrzeni do rozmów we wzajemne kółko płakania nad losem  – w to nie wchodzę. 😉 Mimo tego, że zapewne wiele nas dzieli, łączy nas zapewne trudne doświadczenie z dzieciństwa, dlatego nie bój się, nie będę Cię oceniać. Jestem tolerancyjna i z nadzieją patrzę w świat; podobnie sprawa ma się z ludźmi.

  Kilka słów o mnie: jestem ze Śląska (co zaznaczam, bo może ktoś znajdzie się z okolic, a wtedy na pewno łatwiej razem ruszyć tyłki na miting czy kawę);  kolorowa dusza przed 30-stką. Od niedawna uczę się siebie (dopuszczanie emocji nie jest obecnie proste, ale staram się).  Jestem samotną osobą, dlatego chciałabym nawiązać wartościową relację, w której obie strony mogą dawać sobie wsparcie i  czuć się swobodnie.  Jak już wiesz, nie chcę ciągnąć Cię w dół, ale kiedy będzie trzeba, wytargam do góry i postaram się być Ci podporą – choćby mailowo czy telefonicznie.  Jestem DDA i mam spory kłopot z odnalezieniem się w świecie. Wewnętrznie strasznie dużo we mnie niepewności i niskiego poczucia wartości. Od niedawna ostro wzięłam się za siebie i uporządkowanie swojej przeszłości. Uczęszczam na terapię i nie mam zamiaru się poddawać. Lęk przed odrzuceniem i oceną to coś, co na pewno nie ułatwia realnych znajomości, przez co nawiązanie kontaktu dzięki forum wydaje mi się swego rodzaju szansą na wyjście z samotni.

  Mam poczucie humoru i sporo dystansu mimo trudnego czasu. Z chęcią porozmawiam o problemach w bliskich relacjach, tożsamości, seksualności, ale i o codziennych sprawach czy pasjach.

  Wierzę w to, że dzięki drugiemu człowiekowi można lepiej poznać świat i siebie, dlatego zapraszam Cię do kontaktu.

  No to co…Puszczam w świat ogłoszenie!

  poniżej mój mail, napisz do mnie jeśli poczujesz, że to coś być może dla Ciebie

  kotdomowy@interia.pl

   

  AvatarSoncia1510
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Hej. Napisałam maila 😊

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.