Witamy Fora Terapie w Polsce Terapia Grupowa/Indywidualna – Warszaw

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • Marcinhp
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Cześć,

  Czy posiada ktoś informację na temat terapii grupowej/indywidualnej w relatywnie niskich cenach prowadzonych w Warszawie? Czy macie osoby godne polecenia?

   

  pozdrawiam

  joanna.b.g
  Uczestnik
  Liczba postów: 51

  Witam Cię, w Warszawie jest kilka miejsc … terapia prywatna – tu jest sporo adresów lecz nie mam pojęcia jak sytuacja wygląda obecnie . Co do terapii bezpłatnych jest takie miejsce … :
  Ośrodek Profilaktyczno – Terapeutyczny „PETRA” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotne

  Jerozolimskie 47 lok. 3, Warszawa ,tel.: +48226292585, faks:+48226229129
  e-mail: petra.zoz@neostrada.pl

  Brak możliwości umówienia wizyty przy pomocy kalendarza eMPendium

  To fajne miejsce .. tylko jak już człowiek zdecyduje się to powinien chodzić … kłopotliwe trochę są godziny … terapii bo tak jak np. ja musiałam zrezygnować z powodu zmiany pracy – godziny pracy zahaczały o godziny terapii … zwyczajnie nie mogę zwalniać się z pracy … (półtorej godziny dwa razy w tygodniu to sporo … biorąc pod uwagę że to nowe miejsce-praca ..) dane są aktualne więc bez kłopotu można dzwonić … terminy są no co najmniej pół miesiąca czekania ale warto … Spotkania są w grupie ale poza tym są indywidualne więc kompleksowo do tematu podchodzą .. Gdy ustabilizuje się moja sytuacja w miejscu pracy i będę mogła choć raz w tygodniu wcześniej wyjść lub uda mi się załapać na inne godziny terapii to wrócę …. tam – dużo dobrych rzeczy wyniosłam z terapii – niedokończonej …. Polecam …  

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 tygodni, temu przez joanna.b.g.
Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.