Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Terapia na jerzmanowskiego Kraków – opinie?

Otagowane: 

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • lostboy
  Uczestnik
   Liczba postów: 2

   Hey, jako że powoli przestaję radzić sobie sama ze sobą, postanowiłam poszukać pomocy. Wybór padł na ośrodek na Jerzmanowskiego w Krakowie ale najpierw chciałam zasięgnąć waszych opinii. Czy ktoś z was szukał tam pomocy? Jeśli tak, to czy ją znalazł? Jak oceniacie pracowników? Czy czuliście się tam bezpiecznie? A co z samą terapią, czy terminy oczekiwania są długie? Co jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w terapii grupowej? Czy pacjent ponosi jakiekolwiek koszty? No i co z tzw, antydepresantami? Czy komuś z wam je tam przepisali?
   Wiem że cały ten wątek to chaos myśli ale właśnie taki chaos panuje teraz w mojej głowie.
   Z góry dziękuję wam za odpowiedzi.

   Monniczka
   Uczestnik
    Liczba postów: 1

    Hej:)
    Wygląda to tak, że najpierw są dwie wizyty u psychologa i jedna zu psychiatry ( jak trzeba to da od razu antydepresanty). Oraz jedno spotkanie, na którym wypełnia się testy. Potem zapraszają na podsumowanie. Mi zaproponowali terpaię grupową. Przed rozpoczęciem terapii jest jedno spotkanie indywidualne z terapeutą.Można nie zgodzić się, ale nie wiem co wtedy 🙂 Jeszcze na tym spotkaniu nie byłam. Terapia jeste dwa razy w tygodniu albo wyjazdowa.
    Mam nadzieję, że w miarę wyjaśniłam 🙂

    monluk
    Uczestnik
     Liczba postów: 6

     Podbijam temat, czy ktoś korzystał z usług tego ośrodka w ostatnim czasie? Kilka opinii w internecie nie zachęca. Chciałam zasięgnąć porady czy warto tam się udać czy lepiej szukać czegoś innego? Jeśli ktoś miał do czynienia z tym ośrodkiem i może się wypowiedzieć będę wdzięczna za każdą opinie?

     Hercredian
     Uczestnik
      Liczba postów: 57

      Moja znajoma sobie ceniła. Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nasze drogi się trochę rozeszły, a szczegółów nie pamiętam.

      lukasz2f
      Uczestnik
       Liczba postów: 2

       Może macie jakieś inne sprawdzone propozycje w Krakowie?

       Hercredian
       Uczestnik
        Liczba postów: 57

        Ja dobrze wspominam Krakowski Instytut Psychoterapii na Ptaszyckiego 6. Byłem tam na terapii indywidualnej i przez rok na grupowej. Miejsce przyjazne, ale od moich czasów personel w sporej części się zmienił.

        Oprócz tego oddział dzienny Pro-Psyche na Dunajewskiego 5, ale jakiś czas temu zawężyli chyba swój profil do leczenia nerwic. Wcześniej to był bardzo fajny oddział terapeutyczny.

        • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat temu przez Hercredian.
       Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
       • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.