Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD

Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 50)
  • Autor
    Wpisy
  • malutka_172
    Uczestnik
      Liczba postów: 21

      Zycie jest piekne bo kocham i jestem kochana :):):)

      Katarzynka21
      Uczestnik
        Liczba postów: 808

        bo zawsze przychodza lepsze czasy, bo dzis jestem zmeczona, spiaca i wyczerpana, ale za trzy dni wyjezdzam nad morze i bede sie byczyc, leniuchowac i odpoczywac i juz nie bede ani zmeczona, ani spiaca i ani wyczerpana.

        Anonim
          Liczba postów: 564

          Zycie jest piekne bo…mam dzis urodziny.Skonczyłam 32 lata i jestem szczesliwa …Pozdrawiam wszystkich serdecznie

          biedronka535
          Uczestnik
            Liczba postów: 108

            sto lat sto lat niech zyje zyje nam, sto lat sto lat niech zyje zyje nam. wszystkiego najlepszego, wszystkiego co sobie zapragniesz oraz zycze Ci zebys uzyskała spokoj harmonie i szczescie

            Anonim
              Liczba postów: 564

              BIEDRONECZKO DZIEKUJE SERDECZNIE ZA ZYCZENIA

              Anonim
                Liczba postów: 564

                a czy ja z pania biedronka rozmawiałam na gg? chyba nie

                biedronka535
                Uczestnik
                  Liczba postów: 108

                  chyba nie mialysmy przyjemnosci

                  Anonim
                    Liczba postów: 564

                    Edytowany przez: gandi71, w: 2008/10/17 21:34

                    Makenzen
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 219

                      No właśnie, Gandi, serdeczne życzenia urodzinowe!!! Przede wszystkim wiary w to, że zasługujesz na miłość i szacunek, zarówno od innych, jak od siebie samej 🙂 i żeby nikt nie miał władzy decydowania o Twoim poczuciu własnej wartości ani o tym, co masz myśleć i jak żyć 🙂 Pozdrawiam serdecznie!
                      Ja miałam urodziny akurat w trakcie rejsu, urodziny pod żaglami – czy można sobie wymarzyć piękniejsze okoliczności przyrody w taki dzień? 🙂 Było bardzo przyjemnie, było ognisko, tort, wspólne śpiewy długo w noc… 🙂
                      A tak wracając do tematu, to… moje życie dziś niepiękne, jest mi, kuźwa, trudno… 🙁

                      Anonim
                        Liczba postów: 564

                        Makenzen dzieki za zyczenia to jest bardzo miłe pozdrawiam. Chciałabym dluzej pogadac ale zmeczona jestem ide spac zaraz papa do jutra napisze jutro.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 50)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.