Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD ..

Przeglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 564

      Edytowany przez: gandi71, w: 2008/10/21 18:49

      _teresa_
      Uczestnik
        Liczba postów: 264

        słuchaj prosiłam cie odpuść, daj im by odpoczeli i nabrali dystansu, wiem że przechodzisz trudny okres ale ciągłym pisaniem nic nie załatwisz, tylko ich bardziej nakręcasz.spójrz na forum , wszedzie ty jak nie o psie , to elegia na jego cześc, jak nie przepraszanie , to awantury , prosze odpuść. wiem ze masz lekkie palce do klawiszy ale to sie robi smietnik nie forum.kazdy jak ma cos na watrobie to pisze, to mały koszmar.
        pozdrawiam

        Aniaaa
        Uczestnik
          Liczba postów: 36

          Przestań Gandi grać już kompletnego durnia! Lepiej sie dziewczyno ustosunkuj do swojej wypowiedzi w temacie "DO WSZYSTKICH"!!!! albo w innych tematach w których pokazujesz jaka jesteś wredna!
          Poza tym to widze ze zyjesz całkowicie tym forum, cały dzien potrafisz wypisywac nowe debilne posty, no ale coz, pewnie dojrzale kobiety tak maja…. Wiec tylko Ty tu do takich nalezysz, reszta to małolaty, świetoszki itp…

          Anonim
            Liczba postów: 564

            aha a z reszta bez komentarza

            Anonim
              Liczba postów: 564

              Edytowany przez: gandi71, w: 2008/10/21 18:50

              Katarzynka21
              Uczestnik
                Liczba postów: 808

                Gandi, sama kilka dni temu apelowalas,z eby na forum poruszac tyko tematy zwiazane z DDA, a raptem za kilka dni robisz cos zupelnie innego.

                Mysle, ze o to chodzi.

                I warto zastanowic sie dlaczego tak ludziom dzialasz na nerwy. Bo przeciez nikt tutaj nie wypisuje nic przeciwko Tobie, z czystej checi wyzycia sie na Tobie. Jakis powod tego jest. Warto sie nad soba zastanowic, bo nigdy nie jest tak, ze caly swiat sie myli, a Ty jako jedna masz racje.

                Mnie osobiscie denerwuje Twoje plodzenie tematow-spojrz na pierwsza strone, tam sa same twoje posty, na ktore-chyba tylko z grzecznosci- odpisuja niektore osoby. W moim przekonaniu nawet z nasjsmutniejszej rzeczy potrafisz zrobic kompletna szopke. Np. smierc pieska z wydarzenia bardzo smutnego zrobila sie farsa.

                I z calym szacunkiem, ale po raz kolejny musze napisac, ze nie wierze w te Twoje wielkie uczucia do pieska. Kurcze, pol godziny po jego smierci juz siedzialas na forum i , kurcze piesek umarl Ci na rekach, a Ty oczepalas ze spodni jego siersc i juz do forum, jakbys bez niego kilku godzin nie potrafila wytrzymac. Co tu niby jest dla Ciebie wazne piesek, czy korzystanie z jego smierci, zeby uzewnetrznic na forum swoj teatralny bol?

                Gonzo
                Uczestnik
                  Liczba postów: 512

                  Jak mojemu bratu zmarł ulubiony szczurek bo utopił się w wodzie do zmywania podłogi to delikatnie do niego podszedłem i spokojnie i taktownie wytłumaczyłem mu co się stało. Myślę że wyszło to z poszanowaniem szczurka i brata. Smutek był i było nam przykro. Ale jakoś nie trwało to długo… Szkoda szczurka, ale życie poszło dalej. Rozmowa trwała z 15 minut… wtedy tyle wystarczyło

                  Gonzo

                  Allladyna
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 104

                    Smierć kogoś bliskiego naszemu sercu zawsze powoduje ,ból i rozbicie wewnętrzne (wręcz nie możność kontaktu z otoczeniem)
                    Przeżyłam to ,na moich oczach samochód rozwalił głowę dla mojego ukochanego psa ,ból był tak mocny ,że nie byłam w stanie funkcjonować kilka dni ……..
                    Na pewno nie byłabym wstanie tak spektakularnie pisać o tym na forum (bo to bardzo osobiste ,wręcz intymne przeżycie )
                    A już na pewno nie zrobiłabym z tego wydarzenia przedstawienia teatralnego (jak to zrobiła Gandi)
                    Więc myślę ,że to fikcja ,zmyślona historia przez nią………..
                    Idiotką nie jestem…

                  Przeglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
                  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.