Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
  • szczera
    Uczestnik
      Liczba postów: 61

      Brakowało mi forum w weekend. Jakoś przeżyłam. Jestem strasznie zmęczona. straciłam wiarę że jakoś się ułoży i sens we wszystko co robię. Czuję jakbym waliła głową w mur. Właśnie usiadłam na rozdrożu mojej drogi, mam dość walki. Wiem że może to zakręcone ale jeszcze nigdy nie byłam tak zmęczona, mam dość.

      pszyklejony
      Uczestnik
        Liczba postów: 2948

        Bardzo dobrze.

      Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.