Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,201 do 1,210 (z 1,689)
  • Autor
    Wpisy
  • 2wprzod1wtyl
    Uczestnik
      Liczba postów: 1177

      Fenix nie wiem o kim napisałaś, ale nie o mnie dlatego nawet się nie odnoszę w tym bez uwzględnienia przyczyn nadto z tego co motywowałaś  chciałaś odpowiedzi do tego by ew. coś wyjąć dla siebie a wykorzystaś do ataku i oceny lub do uwypuklenia swoich zalet.

      Co do wyboru nic prostszego przejść na ciemną stronę mocy tylko pamiętaj, że to nieprawda, że nie ma emocji, uczuć itp. są i gdy odcinasz to z boku wygląda bezwzględnie, ale najpierw jest 'bicie się z myślami’ a p?źniej tłumienie.

      Życzę powodzenie i proponuję odpoczynek.

       

       

      Fenix
      Uczestnik
        Liczba postów: 2551

        Nie odnosiło się to fo nikogo

        Fenix
        Uczestnik
          Liczba postów: 2551

          Odnośnie Ciebie bez złośliwości. No to masz teraz pełen obraz tego co czuje osoba, której robi się odcinkę.

          Fenix
          Uczestnik
            Liczba postów: 2551

            Wiesz kiedy będziesz mógł powiedzieć,  że żyjesz w prawdzie? Kiedy będziesz potrafił powiedzieć przepraszam bez tłumaczenia siebie

            2wprzod1wtyl
            Uczestnik
              Liczba postów: 1177

              Ok. To Tw?j odbi?r a jednocześnie ocena bez uwzględnienia reali?w, przyczyn i tego, że nie było wyrachowania. Pomijam zniekształcony, przejaskrawiony obraz i to gdzie w tym wszystkim druga strona.

              …ale ok. dzięki za szczerość, bo być może kiedyś spojrzę na to inaczej.

              ps

              Nie napisałem tego by przerzucić z moich do Twoich rąk poczucie winy albo aby się usprawiedliwiać, ale aby sprostować i pokazać jak odebrałem tamten wpis.

               

              Fenix
              Uczestnik
                Liczba postów: 2551

                No to miło było. Dzięki za rozmowy

                Nieomylna01
                Uczestnik
                  Liczba postów: 398

                  Dla mnie na życie w prawdzie składa się o wiele więcej niż powiedzenie komuś przepraszam bez tłumaczenia siebie . Dla mnie to przede wszystkim spojrzenie na siebie uczciwe. Powiedzenie sobie przepraszam . A przede wszystkim to branie odpowiedzialności za siebie i wszystko co mnie spotyka . Zawsze wracanie do siebie i spojrzenie na siebie nim powiem Ty, On, Ktoś .

                  Nieomylna01
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 398

                    Życie w prawdzie to dla mnie tez mówienie zawsze otwarcie co czuje, bez sarkazmu, bez insynuacji. Mówię : ? czuje  się poniżona przez Ciebie? zamiast : ? fajnie Ci mnie poniżać ?? ?Czuje się zraniona? zamiast: ?jak możesz tak ranić ??.

                    Fenix
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2551

                      Dziękuję Nieomylna za wszystkie Twoje wpisy i pozostałym także. Pierwszym swoim wpisem tak naprawdę pomogłaś mi odblokować się na to, że sposób w jaki byłam traktowana przez matkę uruchamia u mnie odruch obrony przed atakiem. Jej krytyka nigdy nie była konstruktywna zawsze był to zwykły atak. I z tym się musiałam zmierzyć. Możesz wierzyć lub nie możesz to sobie ocenić jak chcesz. To jest Twoje. Odnośnie rozstania musiałam wyrzucić wszystko co we mnie siedziało, bo inaczej bym się wykończyła. I tak mam swoje wartości, których nie mam zamiaru porzucać i przechodzić na ciemną stronę mocy. Bo to nie byłabym ja. Myślę także, że te rozmowy pokazały iż nikt tak naprawdę nie potrafi się wyzbyć oceniania innych. Ale czy tak jest czy nie to już jest każdego indywidualna sprawa. Ja nadal będę jednak próbowała wchodzić w buty innych bo to jest moja droga do zapanowania przed pochopnym ocenianiem i zrozumienia drugiego człowieka.

                      Fenix
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2551

                        I tak, mam zamiar przeczytać jeszcze raz wszystko to co napisałaś

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,201 do 1,210 (z 1,689)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.