Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 10 wpisów - od 741 do 750 (z 1,689)
  • Autor
    Wpisy
  • Fenix
    Uczestnik
      Liczba postów: 2551

      Początkowo się zgodziłam ale w trakcie dotarło do mnie, że tak naprawdę nie chcę tworzyć pozoru bliskości z kimś mimo wszystko anonimowym. Dziękuję Ci za wszystko, rozmowy z Tobą były dla mnie prawdziwą przyjemnością. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Powodzenia

      Fenix
      Uczestnik
        Liczba postów: 2551

        To jest moja ochrona siebie.

        2wprzod1wtyl
        Uczestnik
          Liczba postów: 1177

          Ok. Wiesz gdy napisałaś o podaniu sobie ręki mogę szczerze przed sobą powiedzieć, że nic mnie nie zakłuło nic nie zabolało co oznacza , że w żaden spos? nie ’ zbudowalem’ sobie pozornej bliskości i to co napisałem jest stanem moich odczuć.

          Propunję nie żegnać się, bo po co? Chętnie np. podzieliłbym się z Tobą moimi doświadczeniami po jakimś etapie terapii ( nie szczegôłami a odczuć, zmian itd)- jeżeli masz potrzebę odpocząć od rozm?w to że swej strony jak najbardziej to rozumiem, a jak uznasz, że chcesz coś chcesz napisać to napiszesz nawet jakby miało to być raz na rok a jak nic nie będziesz chciała napisać to też akceptuję i rozumiem

          Przerwanie kontaktu byłoby jakąś stratą, bo cenię sobie rozmowy z Tobą, ale to co wartościowego po naszych rozmowach zostaje zdecydowanie mogę powiedzieć, że nie zostaje z niczym.

          Wiesz w tym co m?wisz teraz jest trochę takiego założenia, że dojdzie do pozornej bliskości ( wczoraj o tym pisałem, że takie ryzyko zawsze jest, bo jesteśmy tylko ludźmi) przy czym na ten moment tak tego nie odczuwam. Chyba dlatego, że nie odbieram Ciebie jak totalnie wirtualnej postaci a człowieka z krwi i kości z kt?ry fajnie ale też szerze mi się rozmawia.

          • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
          Fenix
          Uczestnik
            Liczba postów: 2551

            A ja myślę, że pożegnanie będzie dobre. Bo mam wrażenie, że masz z tym problem. Jeżeli sam decydujesz, że się odcinasz nie masz z tym problemu, bo  wtedy Ty decydujesz i odchodzisz. Jeżeli to ktoś inny chce odejść próbujesz do tego nie dopuścić. Nawet w relacji ze mną wyczuwa się delikatną manipulację. Z jednej strony nikogo nie chcesz do siebie dopuścić a z drugiej strony próbujesz mimo wszystko przywiązać do siebie.Myślę, że dobrze by było także ten problem poruszyć z terapeutką.

            Powodzenia

             

            2wprzod1wtyl
            Uczestnik
              Liczba postów: 1177

              ok.Twoje odczucia są Twoimi odczuciami i szanuję je tak samo jak decyzję.

              dziękuję i powodzenia mimo wszystko cieszę się, że wczoraj ten temat rozpocząłem, bo to widocznie był dla nas dobry moment na taką rozmowę.

              Na pewno poruszę, bo Twoje spostrzeżenia zawsze sobie ceniłem nawet jak niezgadzałem się w calosci to gdzieś tam zawsze docierało.

               

              ps

              mimo wszystko jeżeli kiedykolwiek najdzie Cię ochota odezwij się (nie piszę tego w kategorii oczekiwań)

              Mam też takie poczucie spokoju, że odbywa się to z takim zrozumieniem, pokojem  i życzliwością

              • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
              • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
              Fenix
              Uczestnik
                Liczba postów: 2551

                Z mojej strony z pewnością tak jest.

                Rozmowy z Tobą były dla mnie prawdziwa przyjemnością, wiele wniosły do mojego życia. I naprawdę uważam, że jesteś bardzo inteligentnym, interesującym, wrażliwym, dowcipnym człowiekiem. W realu to byłyby dla mnie z pewnością cechy, które mogłyby mnie przy Tobie zatrzymać.

                Cieszę się, że nasze drogi się zeszły ale to jest najwyższa pora na rozstanie i ruszenie dalej każdy swoją drogą.

                Z całego serca życzę Ci powodzenia.

                Fenix
                Uczestnik
                  Liczba postów: 2551

                  Pozwól sobie uwierzyć w to, że można Cię wybierać z powodu tego jaki jesteś, bez potrzeby manipulacji.

                  2wprzod1wtyl
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1177

                    Teraz to ja trochę odebrałem to jak sugestię, że gdybyśmy spotkali się w realu to co najmniej byśmy się poznawali ( jednak znając siebie choćby z momentu sprzed dw?ch miesięcy zapewne nie doszedłbym do takich rozm?w z Tobą zaczynając od realu- więc to też może tak miało być w tym kolejność)

                    Ok. to tylko m?j odbi?r.

                    Fenix g?ra z gôrą się nie spotka, ale człowiek z człowiekiem może zawsze się kiedyś spotkać przy czym podedukowany artykułem z charakter?w ważne aby takiego czegoś nie pisać w kategoriach nadziei i oczekiwań, bo to droga do rozczarowania a bardziej jak coś  w stylu   nigdy nic niewiadomo.

                    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                    Fenix
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2551

                      To nie była żadna sugestia z mojej strony. Napisałam tylko to co myślę. Nigdy nie zakładałam, że kiedykolwiek się spotkamy.

                      Powodzenia

                      Fenix
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2551
                      Przeglądasz 10 wpisów - od 741 do 750 (z 1,689)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.