Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziny

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 28)
  • Autor
    Wpisy
  • mariuszekgarnuszek
    Uczestnik
      Liczba postów: 339

      Witam

      No i mam urodziny…

      Nie jest istotne ktore. Moze 14 moze 24 a mzoe 44.

      Jednak chialbym dzis podzielic sie czyms co zapewne wielu z nas dda ddd jest znane. Obchodzenie urodzin.

      Jak mailem te 8-9 lat dzien urodzin byl w maire obchodzony. Potem juz nie. Potem, zak zaczelem dorastac. Jak zaczelem stawac sie samodzielny.

      Moja 18,a w zasdzie jej brak, wygladala tragicznie. Dostalem w prezencje…. banany i winogrona 😉 Tak atk.

      Ktos powie mzoe "no tak ubogi dom". A nie wcale nie bylo ubogo, kasa byla. jednak Byla dla rodzenstwa. Na mieszkanei. Nikt mnie wtedy nie odwiedzil. Nawet z rodziny. Wtedy jeszcze myslalem ze mam normalna rodizne.

      Moja matka skutecznie odgonila wszystkich, na tamten czas, moich znajomych. Rozpowiadala "po ludziach" ze Mariusz spij pod poduszka z nozem i chial zabic wojka i w ogule psychiatra powiedzial ze ejst czubek.

      Ma sie rozumiec byly to brednie chorej kobiety.

      I tak to bylo zurodiznami. Dawanei jakiejsc tam kasy ochlapow po kryjomu zeby nikt nie widzial tak ajk by to byla rzecz wstydliwa. Tak jak gdybym byl ajkims nei wiadomo kim. To boli. Boli pomimo 14 lat pracy nad soba. Jednak w zasadzie to dobrze ze to odczowam.

      Kiedys zylem w swoistym Matrixie myslalem ze wszystko jest ok. Dzis widze cale to gowno.

      Podzielcie ejsli checie sie waszymi doswiadczenaimi z pzrezywanai urodzin.

      ——————————————
      http://679347.blogspot.com/

      mase
      Uczestnik
        Liczba postów: 9410

        Wszystkiego najlepszego 🙂

        mase
        Uczestnik
          Liczba postów: 9410

          Ja urodzin nie obchodzę od bardzo dawna 🙂

          Eugenia
          Uczestnik
            Liczba postów: 7086

            Akurat u mnie w domu pomimo, że wiele rzeczy jest zaburzonych np zawsze przed Wigilią jest taka awantura, że rzygać się chce, urodziny i imieniny są dniem spokoju i obsypywania i zyczeniami i jakimiś drobnymi prezentami. I pamiętają o tym wszyscy i wszyscy podlegają tym samym prawom. Urodziny i imieniny to w sumie chyba najlepsze dni z tych, które pamietam. Dziwne ale prawdziwe. Jakby święto dosłownie było. Chociaż przykre to, że najlepsze urodziny jakie miałam, to były chyba 13, bo upiekli mi torta i gdzieś mieli jechać, bo akurat była niedziela i moim życzeniem było żebym mogła zostać sama w domu. No i spełnili je, więc se siedziałam sama wcinałam torta i słuchałam na maksa muzyB) przykre jest to, że miałam własnie takie zyczenie-chciałam mieć święty spokój, jakże to wymowne………….

            strasznie przykre to u Ciebie………nie chcę tego komentować, ale po prostu smutne.

            Spełnienia marzeń Mariuszku i tych większych i tych mniejszych:):kiss:

            Edytowany przez: Felicja, w: 2012/09/07 19:33

            luśka89
            Uczestnik
              Liczba postów: 1870

              Wszystkiego Najlepszego:)

              Gonzopl
              Uczestnik
                Liczba postów: 2160

                Wszystkiego dobrego Mariuszu. 🙂
                Szczęścia, radości i uśmiechu.

                W prezencie jedna z moich fotografii (chyba jedyna w miarę radosna 😆 )

                [img size=350]http://images35.fotosik.pl/1385/fa01a8e54377ae83gen.jpg[/img]

                pompejusz
                Uczestnik
                  Liczba postów: 13243

                  Stóweczka i PRZYJEMNOSCI;)

                  Franczeska
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 387

                    Dużo radości i bliskich przyjaciół wokół Ciebie.

                    Ja nie lubię swoich urodzin ani imienin, rodzeństwo nie pamięta, rodzice jakby nigdy nic pamiętają ślą życzenia ale dla mnie to jest nieprawdziwe. Kiedyś nie pamiętali, teraz tego strasznie pilnują,

                    onaa89
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 6061

                      Spełnienia marzeń:)

                      Mnie zawsze bolało jak ojciec udawał, że nie wie, że są moje urodziny, nie składał życzeń. Ten strach przed każdymi urodzinami, że teraz będzie tak samo. Ehhh… Jakoś nie specjalnie przepadam za tym dniem:)

                      kac.
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 228

                        Pogody ducha.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 28)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.