Witamy Fora Szukam Ciebie warszawa terapia grupowa

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatarpromienna
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Hej,

  chciałabym zapytać czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś terapię grupową w Warszawie, która zaczyna się w nowym roku (może być płatna, bo przypuszczam, że szybciej się można dostać)? Jest tyle miejsc, że można się w tym pogubić, więc będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje i rady. Poza tym chciałam zapytać czy meetingi na ochocie dalej funkcjonują w tych samych dniach i godzinach tak jak jest napisane na forum?

  Dziękuję,

  Ania

  Avatardda93
  Uczestnik
  Liczba postów: 183

  Bardzo dawno tam nie zaglądałem, ale zawsze mi się wydawało, że mityngi na Ochocie (zwłaszcza ten piątkowy) są niezniszczalne 😉 Nieźle też trzyma się chyba Poznańska. Za to duże problemy kiedyś były z zebraniem składu na środowej Dominikańskiej i nie wiem czy ta grupa jeszcze istnieje.

  Jeśli chodzi o terapię grupową, miałem niegdyś bardzo dobre doświadczenia (choć krótkie, nie mogłem kontynuować ze względu na pasmo godzinowe) z terapeutką i bardzo złe z terapeutą na Jagiellońskiej. Z terapii indywidualnej też nie byłem zadowolony, miałem wrażenie, że terapeutka była słabo przygotowana do zawodu – ale od tego czasu załoga się tam chyba prawie w 100% wymieniła.

  Avatarviki9
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Cześć, wiecie może o nowych grupach gdzieś w Warszawie? Mokotów/Ursynów ale właściwie mogę dojechać wszędzie.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.