Witamy Fora Szukam Ciebie warszawa terapia grupowa

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • Avatarpromienna
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Hej,

  chciałabym zapytać czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś terapię grupową w Warszawie, która zaczyna się w nowym roku (może być płatna, bo przypuszczam, że szybciej się można dostać)? Jest tyle miejsc, że można się w tym pogubić, więc będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje i rady. Poza tym chciałam zapytać czy meetingi na ochocie dalej funkcjonują w tych samych dniach i godzinach tak jak jest napisane na forum?

  Dziękuję,

  Ania

  Avatardda93
  Uczestnik
  Liczba postów: 254

  Bardzo dawno tam nie zaglądałem, ale zawsze mi się wydawało, że mityngi na Ochocie (zwłaszcza ten piątkowy) są niezniszczalne 😉 Nieźle też trzyma się chyba Poznańska. Za to duże problemy kiedyś były z zebraniem składu na środowej Dominikańskiej i nie wiem czy ta grupa jeszcze istnieje.

  Jeśli chodzi o terapię grupową, miałem niegdyś bardzo dobre doświadczenia (choć krótkie, nie mogłem kontynuować ze względu na pasmo godzinowe) z terapeutką i bardzo złe z terapeutą na Jagiellońskiej. Z terapii indywidualnej też nie byłem zadowolony, miałem wrażenie, że terapeutka była słabo przygotowana do zawodu – ale od tego czasu załoga się tam chyba prawie w 100% wymieniła.

  Avatarviki9
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Cześć, wiecie może o nowych grupach gdzieś w Warszawie? Mokotów/Ursynów ale właściwie mogę dojechać wszędzie.

  Avatarprzyszlamposiebie
  Uczestnik
  Liczba postów: 9

  podpinam się

  Avatardda93
  Uczestnik
  Liczba postów: 254

  Sorry, bo chyba trochę namieszaliśmy 🙂 Wątek jest zasadniczo o terapii grupowej, ale padły pytania o mityngi…

  Właśnie się dowiedziałem, że działa mityng DDA w niedzielę od 16:00 do 18:00 przy Wileńskiej 69 róg Szwedzkiej (salka na tyłach kościoła).

  Prawdopodobnie jest także mityng przy Al. Zjednoczenia na Bielanach w środy o 18:00, ale tu nie mam już bliższych danych.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.