Witamy Fora Ogłoszenia Warsztaty Kroków DDA i Warsztaty Sponsorowania na Programie DDA 17-20 IX 2015

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • Rosiasz
    Uczestnik
      Liczba postów: 7

      Witajcie Drodzy Przyjaciele,
      z radością informujemy o planowanym spotkaniu Dorosłych Dzieci Alkoholików.
      Termin to 17-20 września 2015, od czwartku do niedzieli.
      W programie przewidujemy; Warsztaty Kroku Pierwszego i Drugiego Programu DDA oraz Warsztat Sponsorowania w oparciu o materiały DDA w języku polskim.
      Mityngi dzienne i nocne. Czas na radosne poszukiwanie Wewnętrznego Dziecka.
      Zabawy przy muzyce na żywo, wspólne spacery, pogaduchy przy księżycu i w blasku słońca a jak będzie trzeba to i w deszczu. Strawę dla ciała i wsparcie dla ducha.
      Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu.
      Prosimy o informowanie wszystkich znanych Wam DDA i DDD.
      Ilość miejsc ograniczona do 90, decyduje kolejność zgłoszeń.

      Koszt uczestnictwa w Warsztatach wynosi 190zł za jedzenie i spanie od czwartku od kolacji do obiadu w niedzielę. Opłatę wnosimy na rachunek Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu, nr rachunku ;
      32 80110008 0030 0300 0332 0001, tytuł płatności Warsztaty DDA
      Dodatkowo opłata w wysokości 15zł na materiały warsztatowe, kawę, herbatę, etc płatna na miejscu u organizatorów.
      Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail; ddatony.warszawa1@gmail.com

      Prosimy także o wcześniejsze zgłaszanie zapotrzebowania na posiłki dietetyczne.

      Pozdrawiamy pogodnie,

      Organizatorki i organizatorzy!

      skrzat
      Uczestnik
        Liczba postów: 611

        Temat warsztatow juz tu jest pod nazwa „warsztaty wspolnotowe”   i wydaje mi sie, ze nie ma potrzeby zakladac nowych ttematow do „jednego”  warsztatu  w okreslonym dniu, a raczej wpisywac warto zaproszenia o wszystkich warsztatach dotyczacych DDA/DDD  w jednym ogolnym temacie.  Latwiej bedzie cos znalezc i zaplanowac.

        Pozdrawiam cieplutko i puchato 🙂

        Rosiasz
        Uczestnik
          Liczba postów: 7

          Drogi „Skrzacie” masz rację, po prostu nie udało mi się opanować zasad przeszukiwania forum ale obiecuję poprawę.

          Andrzej DDA

          skrzat
          Uczestnik
            Liczba postów: 611

            Rozumiem, jak ciezko cokolwiek znalezc …   co jakis czas forum jest  usprawniane i ciagle ucze sie na nowo, jak sie tu poruszac 🙂

            Ale to jest NASZE forum  i to MY  mamy wplyw na tworzenie nowych tematow i na to  ile tych tematow jest do „ogarniecia”  kiedy czegos szukamy .  Ja staram sie czytac  na biezaco, ale nie zawsze mam czas i mozliwosc, wiec po przerwie  przegladam co najmniej po 3-4 strony z kazdego dzialu,  a tu jest trudno.  Jestem tylko uczestnikiem, wiec moge tylko prosic.  Dlatego dziekuje za zrozumienie.

            A temat warsztatow dla dda/ddd  mnie bardzo interesuje, wiec mam nadzieje na ktores wreszcie dotrzec 🙂   jesli moja SW pozwoli 🙂

            Pozdrawiam.

            Bozena DDA/DDD  i in.

            Rosiasz
            Uczestnik
              Liczba postów: 7

              Byliśmy.
              Pracowaliśmy dzięki czemu Krok Pierwszy i Drugi Porgramu DDA jest na bliższy i mniej straszny.
              Poznaliśmy wielu nowych przyjacioł.
              Były łzy, były emocje, był strach przed tym co w sobie znajdziemy.
              Ale nie byliśmy sami i dlatego daliśmy radę.
              Chwile wesołe i radosne też były.
              Pozostaje nadzieja żę nie było to ostatnie takie spotkanie.
              Andrzej

            Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
            • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.