Witamy Fora Szukam Ciebie wpisujcie gg

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,651 do 1,660 (z 1,685)
  • Autor
    Wpisy
  • Dot27
    Uczestnik
      Liczba postów: 53

      Dorota, Mam 27 lat, jesli chce ktos porozmawiac to prosze smialo pisac, mieszkam za granica ale czesto jestem we Wroclawiu! Moze ktos ma ochote isc na kawe we Wtorek 20-ego Grudnia (tj. nastepny tydzien)?

      gg: 51582240

      email: dorothy.s1990@gmail.com

       

      Pozdrawiam, Buziaki!

      Dot27
      Uczestnik
        Liczba postów: 53

        edit: usunelam tresc tego postu poniewaz miala to byc prywatna wiadomosc! Sory

        Chłopiec Papuśny
        Uczestnik
          Liczba postów: 3706

          Chętnie pogadam, spotkam się, wymienię doświadczeniem. Piotr GG: 46660127

          emaks
          Uczestnik
            Liczba postów: 2

            24 lata Białystok od niedawna singiel

            mam problemy juz prawie od dekady, alkohol, marihuana a ostatnio  pojawiły się i twardsze narkotyki.

            Dodatkowo nie do końca zdrowe nawyki seksualne, problemy emocjonalne, brak zrozumienia siebie, brak poczucia własnej wartości mimo licznych sukcesów. Wieczne uczucie ciężaru całego świata na swoich barkach…

            Najgorsze mam za sobą, dużo przemian w moim życiu od czasów liceum gdzie był punkt kulminacyjny i próba samobójcza a raczej pierwszy krzyk rozpaczy o pomoc.

            W każdym bądź razię znów nie jest najlepiej i chyba czas na poważnie podjąc rękawice i rozprawić się ze swoimi problemami…

            Dobrzę by było mieć w kimś wsparcie i móc wspierać kogoś kto kroczy tą samą scieżką…

            moje gg 1114048

            email unemaks@gmail.com

            ps. święta co roku dołują potrójnie 🙁

            Ewa30xb
            Uczestnik
              Liczba postów: 1

              Ewa 30lat DDA oraz DDD  nr.GG  65117941

              sansiak
              Uczestnik
                Liczba postów: 4

                Kamil 27 lat województwo Śląskie chętnie pogadam z kimś, gg 10349842 otwarty na nowe znajomości

                Oliwia75
                Uczestnik
                  Liczba postów: 115

                  Oliwia, lat 44 z Wrocławia .

                  Ukończyłam terapię grupową DDA i chodzę na indywidualną. Ciągle nie radzę sobie ze swoimi emocjami, poczuciem odrzucenia i opuszczenia. Świat w koło jest dla mnie za trudny a w nim relacje ludzkie. Mam wrażenie, że żyję jak w szklanej kuli bez możliwości porozumienia się ze światem. Dzieciństwo ciągnie się za mną jak koszmarny sen, mimo że mam tyle lat.

                  Zapraszam osoby chętne, które też potrzebują rozmowy i wsparcia, do kontaktu czy mailowego, gg lub nawet osobiście. Może łatwiej będzie nam przy podobnym problemie znaleźć wspólny język i zrozumieć siebie…. 🙂

                  oliwka73@gmail.com

                  gg 64860640

                  Noeeemi
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2

                    Justyna, 23 lata.

                    Ciągle nie radzę sobie z przeszłością, wciąż wracają do mnie wspomnienia z dzieciństwa. Nigdy nie przeszłam terapii i chętnie porozmawiam z kimś, kto ma już to za sobą.

                    gg: 767 82 84

                    Ramoiram
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 20

                      Witajcie,

                      Wrocław, 42 lata, mężczyzna.

                      Za mną terapia grupowa i indywidualna dla DDA. Mam wszystkie cechy DDA.

                      Zapraszam podobnych do mnie do kontaktu. 🙂

                      ramoiram@wp.pl

                       

                      Movingon
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 11

                        Mam gg 3004863 i mogę nawet odpisać

                        Michał 27 lat

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,651 do 1,660 (z 1,685)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.