Witamy Fora Szukam Ciebie wpisujcie gg

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,661 do 1,670 (z 1,685)
  • Autor
    Wpisy
  • Chłopiec Papuśny
    Uczestnik
      Liczba postów: 3706

      46660127 Piotr. Chętnie porozmawiam. O sobie i o Tobie. 🙂

      pionek
      Uczestnik
        Liczba postów: 3

        Witam.

        Mam 38 lat.

        Udało mi się odzyskać siebie po traumach dzieciństwa w patologicznej rodzinie, choć trwało to długo i wymagało ogromu pracy. Ufajcie swojemu instynktowi i temu co wam podpowiada Wasze Ja, pracujcie nad sobą, nad samokontrolą… Samokształcenie, samoterapia, edukacja według mnie odnosi najlepszy skutek, terapie w grupie u wielu osób pogłębiają traumy i oddalają od poprawy jakosci życia.

        Patologiczni rodzice nie dbaja ani o rozwój swoich dzieci, ani o prawidłowe ich odżywianie to ma bardzo ogromny wpływ na prace mózgu i na to jak odbieramy rzeczywistośc, jak ją postrzegamy i jak radzi sobie z tym nasz układ nerwowy, uszkodzony przez życie w patologicznej rodzinie. Życie w takiej rodzinie odciska się bardzo czasem dramatycznie na zmianach w mózgu, co nalezy brać pod uwagę w procesie leczenia i zdrowienia. Zadbajcie o higienę życia, higienę pracy, wlasciwie otoczenie, przeanalizujcie czym faszerowali Was sprawcy waszego bólu. Wyjscie z zakletego kregu bycia dda jest trudne ale wykonalne i ważne by miec swiadomosc, że naprawiac trzeba każdy kawałek siebie, krok po kroku powoli i dokładnie,nawet ten który pozornie myslimy że wcale nie dotyczy problemu.

        Tyle ile trwały traumy tyle trwa wychodzenie z nich, niestety taka jest prawda, ale wychodzenie z sukcesem i trwałe, dlatego warto inwestować w siebie i tylko w siebie, bo to kapitał na przyszłosc, którego nikt Wam nie odbierze. A w życiu mozna niestety liczyć tylko na siebie szczególnie kiedy przyjdzie choroba.

        Jesli jest ktos kto chciałby ze mna porozmawiać, sporzystać z mojego doswiadczenia jestem otwarta, aby podzielic sie swoimi spostrzeżeniami i wlasnymi metodami, dzięki którym udało mi się odciąć od smutnej przeszłosci i odzyskać równowagę. Można w ten sposób zaoszczedzić sobie wielu lat bładzenia, poszukiwania odpowiedzi i wyniszczajacego błakania się po własnej zagubionej pokaleczonej psychice, która z czasem nie ma juz siły walczyć. Jesli chcesz się umówić na rozmowę skype napisz (z mojej strony w grę wchodzi tylko skype i kontakt twarza w twarz to bardzo ważne w procesie zdrowienia) obserwatorka.pl@wp.pl

         

         

         

        Kuba4455
        Uczestnik
          Liczba postów: 2

          Kuba, 33 lata, Warszawa

          GG: 65696379

          E-Mail: qw9876@wp.pl

          Chętnie pogadam 🙂

          Movingon
          Uczestnik
            Liczba postów: 11

            Michał, 27
            prawie 5 lat w temacie
            3004863

            NieznanaOna
            Uczestnik
              Liczba postów: 2

              Witam

               

              Jestem bardzo samotna osoba. Chetnie porozmawiam z kims i nawiaze znajomosc. Jesli masz podobnie i masz chec to odezwij sie.

               

              GG: 66670070

              bwalaszczyk
              Uczestnik
                Liczba postów: 20

                GG: 55589231

                nie.mam.juz.sily
                Uczestnik
                  Liczba postów: 6

                  <p style=”text-align: left;”>Witajcie.</p>
                  Jestem Aśka, mam 23 lata, jestem DDA. Mam za sobą psychoterapię indywidualną (w trakcie ktorej wyszło, że mam nerwicę lękową, fobię społeczną i zespół stresu pourazowego) oraz trochę leków. Najpierw zakończyłam terapię z psychoterapeutką, 3 miesiące później odstawiłam leki. Od tego czasu minęły 2 miesiące. Znów zaczynam się kiepsko czuć, dręczą mnie koszmary, wystarczy mała myśl, a zaczyna mnie już telepać – serce łomocze, ciało drży, oddech przyspiesza i zaczyna się zamknięte koło ataku lękowego, nad którym coraz trudniej mi zapanować. Nie chcę znów brać leków, nie byłam po nich sobą. Chcę zacząć żyć normalnie. Czy jest tu ktoś kto pomoże mi się z tym uporać? Liczę na Wasze doświadczenie w tym temacie. Zostawiam gg: 57391752. Pozdrawiam, Aśka.

                  Nieomylna01
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 398

                    Cześć ! Terapia mogla być niewystarczająca , niewłaściwa , niedokładna , zbyt krótka . Poszukaj terapeuty specjalisty dda lub po prostu innego specjalisty nerwic lekowych . Możesz tez przyjść na mityng dda , zachęcam .

                    Nieomylna01
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 398

                      Na pewno warto tez spróbować terapii grupowej .

                      gaga80
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3

                        Witam, a ma ktos moze skypea zamiast gg? Mam dosc, znowu, 38 lat i do tej pory nie ulozone zycie. Niby mam rodzine, dwojke dzieci, faceta, ale w srodku czuje sie jak dziecko. Czuje, ze nie powinnam miec dzieci, boje sie, ze je zle wychowam, ze beda tak samo pochrzanione jak ja. Nie potrafie skupic na nich uwagi, poswiecic sie dla nich.

                        Moze znajdzie sie ktos, kto bedzie mial ochote pogadac?

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,661 do 1,670 (z 1,685)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.