Witamy Fora Szukam Ciebie wpisujcie gg

Przeglądasz 6 wpisów - od 1,671 do 1,676 (z 1,676)
  • Autor
    Wpisy
    Uczestnik
    Liczba postów: 15

<p style=”text-align: justify;”>W sumie przez skypa sprawniej można porozmawiać lub poprostu wygadać się. Ja bym chętnie spróbował. Skypa mam w telefonie ale to chyba nie przeszkadza. Chociaż nie jestem pewien czy na początku nie będę miał problemów z obsługiwaniem tego :). Mój nick na skypie Darek6122 – taki jak tu.  Wiec jak masz chęc porozmawiać to chętnie :)</p>

Uczestnik
    Liczba postów: 1

GG: 67182733, Paweł, Warszawa, 33 lata, DDA po „przejściach” w latach młodzieńczych, terapii, ale teraz na dłuuugiej prostej. Życie jest piękne i chętnie Cię o tym przekonam, najlepiej na żywo :-).

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana teraz przez Avatareconomist.
    Chłopiec PapuśnyChłopiec Papuśny
    Uczestnik
    Liczba postów: 3688

46660127 GG
    pietrobus@op.pl

Chetnie wymienie sie doswiadczeniem. Pogadam o wszystkim. 🙂

Uczestnik
    Liczba postów: 6

Z GG nie korzystam już od dawna, ale jeśli ktoś chciałby nawiązać kontakt przez Skype, gdzie też można pisać, to zapraszam. Mój nick 210sunrise

MeliskaMeliska
    Uczestnik
    Liczba postów: 72

A ja szukam kontaktu. Bardzo samotna i niezrozumiana dziewczyna, lat 23, studentka, singielka, z okolic Katowic. Wrażliwa i sympatyczna. Porozmawiam o wszystkim. Chciałabym porozmawiać z kimś, kto wreszcie potrafiłby zrozumieć, ale też porozmawiać o błahostkach.

Gadu gadu: 50016022

Będę wdzięczna za każdy odzew!

M.

Uczestnik
    Liczba postów: 1

Czesc.

Mam na imię Paweł, mam 27 lat i jestem z woj. opolskiego. Zaczalem terapie 7 miesiecy temu. Doskwiera mi samotnosc. Gdyby ktos chcial pogadac to zostawiam swoje gg 71994013.

Przeglądasz 6 wpisów - od 1,671 do 1,676 (z 1,676)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.