Witamy Fora Ogłoszenia WROCŁAW TERAPIA DDA

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • Anonim
   Liczba postów: 20551

   Witam,
   chciałabym przekazać informację o utworzeniu Ośrodka Psychoterapii dla DDA i DDD we Wroławiu "Empatia". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na psychoterapię indywidualna i grupowa dla dorosłych i młodzieży.Od września, a właściwie od pa¼dziernika, rozpocznie się kolejna edycja prowadzonej przeze mnie grupy DDA, dla młodych dorosłych oraz od września rozpocznie się grupa dla dorosłych DDA, ktora poprowadzimy wspolnie z Dorota Janska. Więcej informacji o ośrodku na [url=http://www.dda.ite.pl/]www.dda.ite.pl[/url]. Pozdrawiam. Zapraszam.

   Edytowany przez: ania nadolna, w: 03.07.2005 14:11

   Edytowany przez: ania nadolna, w: 06.07.2005 21:44

   Anonim
    Liczba postów: 20551

    Witam raz jeszcze,
    ponieważ rożne osoby pytaja nas o rożne rzeczy, więc chciałabym opowiedzieć trochę o naszym Ośrodku.
    Empatia powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie pomocy psychologicznej, z jaka spotkałyśmy się do tej pory w naszej pracy. Zarowno ja, jak i Dorota, z ktora utworzyłyśmy Empatię, pracujemy już dłużej udzielajac pomocy psychologicznej, osobom zainteresowanym. Dorota prowadzi rożnego rodzaju grupy, dla dorosłych i młodzieży. Ja prowadzę psychoterapię indywidualna oraz grupowa. Kilka lat pracowałam w Poradni Terapii Uzależnienia od alkoholu i Wspołuzależnienia, pracujac tam z partnerami osob uzależnionych, ich dziećmi oraz samymi uzależnionymi.
    Chcemy zaproponować Wam profesjonalna pomoc psychologiczna oraz przystępna cenę, co może przyczynić się do tego, że więcej osob skorzysta z psychoterapii. Ponieważ kilka lat pracowałam w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, to wiem, jak trudno jest prowadzić psychoterapię w jego strukturach. Stad też taki trudny dostęp do psychoterapii finansowanej przez Fundusz, z czym pewnie wielu z Was się spotkało.
    ¯yczymy aby każdy poszukujacy psychoterapii znalazł dla siebie najwłaściwsze miejsce.
    Jeśli to będzie nasz Ośrodek to będzie nam miło.
    Zapraszamy sedecznie!
    Kontakt:
    tel. 345 90 21, 0604 130 743.
    Ania Nadolna

    Anonim
     Liczba postów: 20551

     ja mam jeszce takie pytania:

     -jakie jest Wasze wykształcenie?
     -czy brałyście udział w jakichś specjalistycznych szkoleniach dot.
     pracy z DDA/DDD (a nie z alkoholikami)?
     -czy ukonczyłyście własna terapię?
     -czy macie swojego superwizora?
     -jak duże jest Wasze doświadczenie w terapii DDA? Z jakimi efektami?

     Pozdrowienia!

     Anonim
      Liczba postów: 20551

      Witam,
      oto coś więcej o nas:
      W naszym rozwoju zawodowym, praca nad soba jest ważnym elementem, ukonczyłyśmy własna psychoterapię. Ukonczyłyśmy, a także nadal uczestniczymy w rożnych szkoleniach dotyczacych psychoterapii z osobami o rożnorodnych problemach, w tym także z osobami z syndromem DDA i DDD. Z wykształcenia jesteśmy:mgr psychologii oraz mgr pedagogiki. Pracujemy pod superwizja. Ja, od kilku lat prowadzę grupy DDA. W czerwcu konczyły pracę dwie grupy: dla "młodych dorosłych" i dla dorosłych. Osoby te, wyrażały zadowolenie z wykonanej pracy na grupie, mowiły o rożnych zmianach w ich życiu, o uświadomieniu sobie wielu spraw, ktore wcześniej pochowali, gdzieś głęboko. Jednak myślę, że najwięcej o efektach wykonanej pracy mogliby opowiedzieć sami uczestnicy.
      Więcej informacji o nas na http://www.dda.ite.pl
      Pozdrawiam
      Ania Nadolna

      Anonim
       Liczba postów: 20551

       Bardzo dziękuję!
       Pozdrawiam!

      Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.