Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • Ada
  Uczestnik
   Liczba postów: 2
   w odpowiedzi na: Wpisujcie maile. :) #480577

   Hej, mam 28 lat i mieszkam w Gdańsku. Jestem DDA, dopiero niedawno zaczęłam interesować się tym tematem. Z chęcią porozmawiam i jeśli potrafię pomogę 🙂 to mój mail: ada.sid92@gmail.com

   Ada
   Uczestnik
    Liczba postów: 2
    w odpowiedzi na: Klamstwo w związku #480575

    Jeśli chodzi o przyciąganie takich osób to niestety może to być prawda.. Uczestniczyłam ostatnio w takiej online terapii o związkach. Terapeuta opowiadał, że kobieta kilka razy miała prawie identyczny związek i nie wiedziała jak to jest możliwe. Powiedział, że podświadomie przyciągamy takie osoby, że będąc ofiarą w rodzinie dysfunkcyjnej szukamy kata, takiego jakim był na przykład ojciec alkoholik. Ja miałam dwa prawie takie same związki i jestem przerażona, że historia naprawdę lubi się powtarzać, ale skoro ja jestem takim samym człowiekiem z takim samym myśleniem jak wcześniej, to przyciągam takich samych partnerów.

    Też byłam ciągle okłamywana i przyłapałam mojego partnera na kłamstwie wiele razy. Potem już doszło do takiej sytuacji, że zaczął usuwać wszystkie wiadomości ze swojego telefonu, chodził z telefonem do toalety i ciągle coś ukrywał.

   Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)