Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • Danis1987
    Uczestnik
      Liczba postów: 16

      Nie na chłodno rezygnuje jednak , kurcze ze tez nie da się tego usunąć .Pozodrawiam 3majcie się

      Danis1987
      Uczestnik
        Liczba postów: 16

        Krzych86 Ty dalej Tu ! trzymaj się !

        Danis1987
        Uczestnik
          Liczba postów: 16

          Targany-wiatrem

          Witajcie Kochani , bratnie dusze DDA.

          Kiedyś przypuszczam 10 lat temu założyłem tu profil  .Pamiętam że wirtualnie poznałem paru fajnych ludzi , kontakty jednak się urwały ale mimo wszystko fajnie było pogadać .

          Pewnie nigdy bym się nie zdecydował napisać tu kolejny post gdyby nie to że wypiłem niedawno 2 piwka… wiem pomyślicie … pomyślicie to co w tym monecie ja bym pomyślał , właśnie myślę ! . To forum jest dla ludzi którzy  źle czują  się tym co ich spotkało , którzy czują ze los jest niesprawiedliwy , obwiniają się , nienawidzą , są zdołowani ,w depresji , nie wierzą w siebie , nie potrafią ułożyć sobie życia , poznawać ludzi itp. Skazani na samotność ! Doskonale Was znam ! To wszystko mnie dotyczyło/dotyczy i wiem ze nikt inny kto tego nie przeżył nie jest w stanie tego zrozumieć . Nie jestem alkoholikiem choć Lubice to piwo pić …ciągle się za to nienawidzę , nawet mimo tego iż nikomu krzywdy nie wyrządzam to po prostu się nienawidzę , nie upijam się ale chciałbym przestać . Wiem to strasznie brzmi ale wcale nie jest tak jak wygląda . Mam wiele problemów ,ale nie lubię o nich pisać , przede wszystkim mówić . Kurcze właśnie do głowy przychodzi myśl by dać sobie spokój skasować to co do tej pory napisałem , ale nie mogę muszę skończyć .

          Wiecie co będzie troszkę nudnej ? być może nie zaciekawię nikogo .Napiszę w skrócie choć pewnie długi będzie to skrót . Mam dziś 33 lata wszystko co czujecie czuję i ja ! być może z niewielką różnicą , mam sporo problemów , finasowych hazard , zdrowotnych , NIEPOTRAFIE NORMALNIE ŻYĆ ale bardzo bardzo w swoim życiu zaufałem Jezusowi i naprawdę warto

          Danis1987
          Uczestnik
            Liczba postów: 16

            Targany-wiatrem

            Witajcie Kochani , bratnie dusze DDA.

            Kiedyś przypuszczam 10 lat temu założyłem tu profil  .Pamiętam że wirtualnie poznałem paru fajnych ludzi , kontakty jednak się urwały ale mimo wszystko fajnie było pogadać .

            Pewnie nigdy bym się nie zdecydował napisać tu kolejny post gdyby nie to że wypiłem niedawno 2 piwka… wiem pomyślicie … pomyślicie to co w tym monecie ja bym pomyślał , właśnie myślę ! . To forum jest dla ludzi którzy  źle czują  się tym co ich spotkało , którzy czują ze los jest niesprawiedliwy , obwiniają się , nienawidzą , są zdołowani ,w depresji , nie wierzą w siebie , nie potrafią ułożyć sobie życia , poznawać ludzi itp. Skazani na samotność ! Doskonale Was znam ! To wszystko mnie dotyczyło/dotyczy i wiem ze nikt inny kto tego nie przeżył nie jest w stanie tego zrozumieć . Nie jestem alkoholikiem choć Lubice to piwo pić …ciągle się za to nienawidzę , nawet mimo tego iż nikomu krzywdy nie wyrządzam to po prostu się nienawidzę , nie upijam się ale chciałbym przestać . Wiem to strasznie brzmi ale wcale nie jest tak jak wygląda . Mam wiele problemów ,ale nie lubię o nich pisać , przede wszystkim mówić . Kurcze właśnie do głowy przychodzi myśl by dać sobie spokój skasować to co do tej pory napisałem , ale nie mogę muszę skończyć .

            Wiecie co będzie troszkę nudnej ? być może nie zaciekawię nikogo .Napiszę w skrócie choć pewnie długi będzie to skrót . Mam dziś 33 lata wszystko co czujecie czuję i ja ! być może z niewielką różnicą , mam sporo problemów , finasowych hazard , zdrowotnych , NIEPOTRAFIE NORMALNIE ŻYĆ ale bardzo bardzo w swoim życiu zaufałem Jezusowi i naprawdę warto. I znów pytanie i znów myślenie co dalej pisać , po co dla kogo ,eh czy trzymać znów wszystko w sobie , opowiadać o tym choć wirtualnie czy to ma sens …. pewnie za kilka dni usune to co napisałem :/.

            Mój nowy numer GG 71652117 , KTO jeszcze używa GG ? sam jestem ciekaw a może to właśnie w dalszym ciągu aplikacja dla Nas , dla takich jak My ?

            Targany-wiatrem dlaczego wiele lat temu miałem blog na portalu onet pod takim tytułem i tak niech pozostanie . Pozdrawiam

            Danis1987
            Uczestnik
              Liczba postów: 16

              Od nowa założyłem GG , kiedyś dzięki temu naprawdę poznawałem fajnych ludzi , znajomi ruszyli na przód ja zostałem z tyłu i nie ma z kim pokrewnym pisać .

              Damian 52056508

              Danis1987
              Uczestnik
                Liczba postów: 16

                Julio nic się nie obawiaj i pamiętaj o tym że może być tylko lepiej ! . Jako nastolatek poznałem kilka osób dda , których życie nie cieszyło , towarzyszył lęk strach i uwierz mi poukładali sobie życie , wyjechali z kraju , znaleźli miłość . Pamiętaj wszystko zleży od siebie a zakładanie czegoś z góry jest naprawdę bez sensu . Dziś masz możliwość choć na chwilę oderwać się od tego wszystkiego , kontakt ludźmi , szkoła , znajomi … korzystaj z tego

                Danis1987
                Uczestnik
                  Liczba postów: 16
                  w odpowiedzi na: DDA – Kraków #167464

                  Hej engry jestes boy czy gril 😀 , Kraków piękne miasto

                  Danis1987
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 16

                    A ja za to mam taki problem ze choć męczy mnie samotność i brak tej 2 połówki to nie umiem się zakochać :/

                    Danis1987
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 16
                      w odpowiedzi na: DDA – Kraków #102645

                      Damian , 24 M-ce 15815257 właściwie już nie umiem pisać o sobie , zdołowany niemal wszystkim .chętnie poznam bratnią dusze

                      Danis1987
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 16

                        jw .ponawiam pytanie

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 13)