inesia2020-03-08T21:49:03+01:00
Hej! Miłość Cię w końcu znajdzie, jestem tego pewna, a nad charakterem przecież pracujemy całe życie, czyż nie?
Będzie dobrze, wierze w Ciebie!!!;) Pozdrawiam serdecznie 🙂
Hej! Czasem też mam takie poczucie, że chciałabym, żeby mój narzeczony i wszyscy wokół czytali w moich myślach i wiedzieli, czego by chciała. A w ogóle to być może jestem okropnie rozkapryszona, może z tego to wynika, że powinnam mieć wszystko na już i tak, jak bym sobie tego życzyła.To takie chore, bo przecież nie jestem osobą z gatunku, co to nie ja…
W ogóle trudno mi to wszystko zrozumieć, a już na jbardziej moją skłonność do obrażania się:S
Drogi Stuarcie! Mnie tez często trudno uwierzyć w to, że jestem DDA. Ale od kiedy zaczęłam czytać na forum rozmowy innych, odkryłam,że ich uczucia i myśli często są tożsame z moimi.Często tak naprawdę nie wiem, kim jestem i czego chce od życia. Cieszę się,że dotarłeś do tej strony! Pamiętaj, że nie jesteś sam i nie Ty jedyny masz ten problem 😉
Hej!Czy ja także mogłabym otrzymać tę książkę?Proszę,niech ktoś podeśle inesia13@wp.pl
Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!:)